Gürsel Tekin seçim hazırlıklarını anlattı

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, 04 Nisan 2015 tarihinde Halk TV'de Hakan Aygün'ün sorularını yanıtladı.

Gürsel Tekin, 11 Nisan'da Kartal'da yapılacak olan mitinge ilişkin açıklamalarda bulunarak tüm yurttaşları mitinge beklediklerini dile getirdi.

Gürsel Tekin, seçim kampanyasına ilişkin yaptığı açıklamada, "Biz aslında Mart ayında yapacaktık ama hava koşullarından dolayı iptal etmek zorunda kaldık. Sonra 11 Nisan'a karar verdik. 77 yılında da 11 Nisan'da Kartal meydanında yine miting yapmışız. Çok da enteresan bir rastlantı oldu.
Tabi Sayın genel Başkanımız yarın tüm Türkiye'nin ihtiyaçlarına cevap verebilecek önemli açıklamalar yapacaktır. Bizim ortalama bir buçuk yıldır ekonomiyle ilgili çok ciddi çalışmalarımız var. Bir tanesi biliyorsunuz emeklilerle ilgili... Sayın Davutoğlu'nun da bu yüzden kimyası bozuldu. Bizim projemiz açıklandıktan sonra da 100 lira zam yaptı hatta. Bu çok komedi bir şey. Emeklilere çok inandırıcı gelecek bir tablo değildir.

Tabi ki projeler sadece emeklilerle ilgili değil. İşsizlerle ilgili de... Türkiye'nin en dramatik tablolarından biri işsizlik. İşsizlik, yolsuzluk ve sefalet. Türkiye'nin gelmiş olduğu nokta budur."
dedi.

Anahtar Kelimeler
    Cuma, 10 Nisan 2015 18:53

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica