Kılıçdaroğlu'ndan emeklilere taahhütname!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tüm emeklilere noterden dini bayramlarda birer olmak üzere iki ikramiye sözü verdi. Sözünü tutmazsa Başbakanlıktan ve Genel Başkanlıktan istifa ederek siyaseti bırakacağını belirtti.

Devamını oku...

"Hem kaçıyorlar, hem zafer diyorlar!"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısında Şah Fırat Operasyonu adı verilen topraklarımızı bırakarak kaçma aczini değerlendirirken,  "Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk kez böyle bir olayla karşılaşıyoruz. Türkiye aciz bir ülke görünümünü sergilemiştir, elindeki bütün kozları kaybetmiştir. Sadece Ortadoğu’nun değil, bütün dünyanın şamaroğlanı haline getirilmiştir" dedi.

Devamını oku...

Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na hodri meydan; "Gel, milletvekillerini millet seçsin!"

"Bak ben millete güveniyorum, ön seçim diyorum, siyasi partiler yasasını değiştirelim diyorum. Millete inanıyorsan, oyuna inanıyorsan, sağduyusuna inanıyorsan, gel liderlik sultasını değiştirelim, 12 Eylül darbe hukukunu hep beraber değiştirelim."

Devamını oku...

Kılıçdaroğlu: "Kürecik NATO'nun diyor. Yalan söylüyor"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu büyük bir ilgi ve coşkulu sloganlarla geldiği CHP TBMM Grup toplantısında iç ve dış sorunları değerlendirdi.

Devamını oku...

"Terör örgütüne yalvaran Cumhurbaşkanı adayı istemiyoruz"

"Doğmayan kızım bana not bırakmış" diyen, oğluyla rüşvet pazarlığı yapan, Kerry 'Gazze'ye gidemezsin' deyince yerinden kalkamayan birinden Cumhurbaşkanı olmaz" diyen Kılıçdaroğlu, İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı konusunda konuştu.

Devamını oku...

Kılıçdaroğlu: "Cumhurbaşkanı adayı olmak istiyorsan mal varlığının hesabını ver"

"MİT 18 Nisan'da önüne rapor koyuyor. Sen aylarca sesini çıkartmıyorsun. Altın işi dahil, bakanlarının Rıza Zarrab'la ilişkileri anlatılıyor. Bunlar duyulursa hükümetin çok zor durumda kalacağı  belirtiliyor"

Devamını oku...

Kılıçdaroğlu: "Ortada darbe falan yok, yolsuzluk var, rüşvet var, yolsuzluk soruşturması var, haramzadeler var"

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, SP Genel Başkanı Kamalak'la görüştüklerinde, Kamalak'ın 'iğneden ipliğe hesabı sorulur bir gün' diyen Karacaoğlan'ın şiirini okuduğunu hatırlatarak, O'nun da yolsuzlukla, rüşvetle mücadeleden yana olduğunu belirtti.

Devamını oku...

"Rüşvet yemeyen bir memuru süren bir adamı, sizin sandıkta sürmeniz lazım"

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Zarrab'ın rüşvetini elinin tersiyle iten ve sürgüne giden gümrükçü Teoman'ı, "Gözünü sevdiğimin Teoman'ı, hepimizin onuru" diye selamladı ve karanlığa ışık tuttu.

Devamını oku...

CHP Grup Toplantısı saat 13:30'da

Cumhuriyet gerçeği, AKP'nin yalanları, yandaş medyanın sefaleti ve Türkiye'nin gerçek gündemi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından saat 13.30 CHP Grup Toplantısında değerlendirilecek.

Devamını oku...

"Adalet duygusu gelişmemiş birisinden cumhurbaşkanı adayı olamaz"

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Geçmişi şaibeli birinden cumhurbaşkanı adayı olmaz" diye uyardı.

Devamını oku...

Yandex.Metrica