• Yolsuzluklarla ilgili yapılan basın toplantısı
  • Genç teğmenin babası CHP'de
  • Gürsel Tekin Bursa'da
  • Gürsel Tekin, CHP İstanbul mitinginde
  • Gürsel Tekin, Maraş'ta
  • Gençler Çankaya yurdunuz projesi

BAŞKANIN PROGRAMI

Temmuz 2019
P S Ç P C C P
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

"Gün birlik ve birleşme günüdür"

Yalova Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda Yalovalılarla bir araya gelen Gürsel Tekin, adaylarına destek istedi ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Yalova programından sonra Çınarcık'ı ziyaret eden Gürsel Tekin, Çınarcık CHP Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışını yaparak halkla buluştu.

Ziyarete Yalova Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin,İl Başkanı Özcan Özel, Yalova Grup Başkan Vekili Muharrem İnce, Çınarcık İlçe Başkanı Ali Zara, Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman ve çok sayıda Parti Mensubu katılım gösterdi.

Çınarcık'ta konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin "Avni Başkan`ı seçeceksiniz buna karar vermişsiniz bugün o tabloyu görüyorum. Bundan hiç şüphemiz yok. Ama daha önemli bir şey var bunu bir kardeşiniz olarak söylüyorum, size yalvarıyorum.Belki cumhuriyet tarihinde ilk kez Türkiye bu kadar çok zor durumda. Savaşlar geçmiş, sıkıntılı dönemler geçmiş, darbeler olmuş hiç bir dönem Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti rehin alınmamıştı. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti rehin alınmış. İnsanların yaratılışında vardır. Her insanın bir zaafı vardır. Bazı zaaflar varki insanların başına büyük işler açar. Bunların hırsızlık zaafı sadece kendilerinin başına iş açmadı. Türkiye Cumhuriyeti'nin başına iş açtılar. Değerli arkadaşlar bilinçli bir şekilde söylüyorum.Önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz. Sadece bunların ayakkabı kutuları değil, sadece kasalarında çıkan para değil onu lanet ettik haram ettik. Ama önümüzdeki günlerde Türkiye Cumhuriyeti'ne çıkacak olan faturayı hiç birimizin kaldırma şansı yoktur. Çok kirli bir dönemdeyiz. Siyasetin bu kadar kirlendiğini, siyasetin bu kadar rezil olduğunu hiç düşünemezdim. Gün dayanışma günüdür. Gün birlik ve birleşme günüdür. Bu birlik ve birleşme içerisinde kardeşimizi belediye başkanı yaptığımıza emin olalım. Çınarcık'ın sorunları en kısa süre içerisinde bitecektir. CHP'nin büyük belediyelerinin tamamından en büyük desteği alacaktır. Avni kardeşimizi size emanet ediyorum."diyerek konuştu.

Haber: Çınarcık Life

    Cuma, 14 Şubat 2014 19:47
Yandex.Metrica