• Genel yayın yönetmenleri ve gazeteciler buluşması
  • Kılıçdaroğlu ve Tekin Şanlıurfa'da
  • Aşure Günü
  • Gürsel Tekin fuar alanında
  • Gürsel Tekin Londra'da CTS'nin gecesine katıldı
  • Gürsel Tekin, Bilal Erdoğan'ın yeni tapelerini yayınladı

BAŞKANIN PROGRAMI

Temmuz 2018
P S Ç P C C P
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

CHP'den genç açılım

81 ilde başlatılan üye kampanyasıyla üye sayılarını arttırmayı hedefleyen CHP gençlik kollarının, üye kampanyasının 6 ay sürmesi planlanıyor. 81 ilde standlar kuracak olan CHP gençlik kollarına üyelik başvuruları yalnızca, standlardan değil, internet sitelerinden de mümkün olacak.

Üye Kampanyasının startı Bayraklı gençlik kollarından verilirken, gerçekleşen toplantıya CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina da katıldı. Toplantıda konuşan Tekin, "Bu uygulama ile Türkiye'nin yanlış yönetimine karşı duran herkesi, üyeliğe bekliyoruz, üyelik standartlarını kaldırdık birlik olabilmeyi Türkiye'yi ileriye taşımayı istiyoruz." dedi.

Boşuna zaman kaybetmeyin dedik
Konuşmasında Türkiye'nin durumunu da ele alan Chp Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Türkiye'nin bugün yaşadığı sorunları 12 Eylül darbe zamanlarında yaşamadık. Dinlendik, kumpaslar kuruldu, soruşturmalar açıldı. Dinlenmiş olmaktan yakınıyorlar, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu dinlemenizden bir şey olmaz sizin için zaman kaybıdır Sayın Kılıçdaroğlu, ihaleler almaz, çocuğunun vakfına para toplamaz, arsa tahsisi yapmaz, tape yolsuzluğu yapmaz niçin dinleyeceksin sen Kılıçdaroğlu'nu." diye konuştu.

Bedeli çok ağır olur
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dinlenmesi ile ilgilide yorumlarda bulundu. Tekin. "7 maddelik bir soru önergesi verdim aman dedim siz dinlenirseniz bedeli çok ağır olur önleminizi alın, bana vermiş oldukları kısa bir cevap vardı, dert edinmeyin der gibi mualefet bunları uyduruyor dendi neden çıkıp işlem yapılmadı, yapamadılar." dedi.

"Geldiğiniz gibi gideceksiniz"
Başbakan ve yönetimi eleştiren Tekin, "Elbirliği ile Temiz bir Türkiye yaratalım, bu yolsuzluklara dur deme zamanı geldi. Dünyada da sorunlar yaşamaya başladık Berkin Elvan'a Terörist diyen Başbakan IŞİD'e terörist diyemiyor. Artık buna dur deme zamanı geldi. Geldiğiniz gibi gideceksiniz." diye konuştu. Tören sonunda Cumhuriyet Halk Partisi'ne katılan yeni üyelere rozet takıldı.

Haber: Ege Meclisi

Anahtar Kelimeler
    Perşembe, 26 Haziran 2014 12:39
Yandex.Metrica