SAMSUN

Samsun, Karadeniz Bölgesi'nin Orta Karadeniz Bölümü'nde Yeşilırmak ve Kızılırmak deltalarının arasında kalan verimli bölgede yer almaktadır.
Nüfus: 1.251.722  Alan: 9,490 km²

Gürsel Tekin'den Samsun'da "plaket" eleştirisi

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP Samsun İl Başkanlığı binasında yaptığı açıklamada tasarruf tedbirleri kapsamında plaket verilmemesi ile ilgili Başbakan Davutoğlu'nun açıklamalarını eleştirerek "Kaçak saraya katrilyonlarca para harcanıyor. TBMM'de 500 tane lüks araç kullanılıyor. Siz tasarrufu yapacaksanız oradan başlayacaksınız" dedi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin'den Davutoğlu'na çağrı

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na seslenerek, "Gelin kendinize göre hukuk sistemi değil 76 milyonun ihtiyacı olan bir hukuk sistemini hayata geçirelim. Aksi takdirde sürekli paralel yapılar, sürekli örgütlerle mücadele eder duruma gelirsiniz. Gelin Sayın Davutoğlu kapsamlı bir yolsuzlukla mücadele yasası çıkaralım. Siz de rahat edin, siz de tasarruf etme gereği duymayın" çağrısı yaptı.

Devamını oku...

"Siz darbe ürünü bir iktidarsınız!"

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Samsun'da hükümeti eleştirerek, "Siz darbecilerden rahatsız olamazsınız. Çünkü siz de darbe ürünüyle gelmiş bir iktidarsınız" dedi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin'den Burma'ya övgü

Cenazeye katılmak amacı ile Samsun’a gelen CHP'li Gürsel Tekin, CHP Atakum İlçe Başkanlığı'nın yanısıra Atakum Belediyesi’ni de ziyaret etti.

Devamını oku...

Yandex.Metrica