SAKARYA

Sakarya,  Marmara Bölgesi'nin Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde yer alan bir ildir.Marmara Bölgesi'nin 5. büyük ilidir. Nüfus:902.267 Alan:4.821

Gürsel Tekin'i, Pamukova'da büyük bir konvoy karşıladı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin Pamukova'ya gidişinde Mekece Köyü'nde büyük bir konvoyla karşılandı. Gürsel Tekin, Pamukova'da esnafı ziyaret etti.

Bilecik ve ilçelerinde partisinin seçim bürolarının açılışına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'i Bilecik'te karşılayan CHP Pamukova Belediye Başkanı Erdoğan Isır, Bilecik programından sonra Gürsel Tekin ile beraber Mekece Köyüne gitti. Mekece Köyünde CHP İlçe başkanı Muhittin Sancar, partililerin ve Pamukovalıların oluşturduğu büyük bir konvoyla karşılanan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Mekece de köylüler ile bir araya geldi ve onlarla sohbet edip birlikte çay içip sorunlarını dinledi.

Daha sonra kendisini karşılayan konvoy eşliğinde Pamukova'ya giden Gürsel Tekin'i Elperek Mahallesi Kartallı Park'ta seçim bürosu önünde CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Oğuzcan Curoğlu ve Partililer karşıladı.

Yerel seçim çalışmları hakkında kısaca kendisne bilgi verilen Gürsel Tekin daha sonra Pamukova da esnafı ziyaret etti. Gürsel Tekin'in esnaf ziyaretine CHP Milletvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Oğuzcan Curoğlu, İlçe başkanı Muhittin Sancar, CHP Belediye Başkan Adayı Erdoğan Isır ve çok sayıda partili katıldı.

CHP Genel Başkanı Gürsel Tekin, yerel seçimlere bir hafta kala tekrar Pamukova’ya geleceğini Erdoğan Isır'a güvendiklerini ifade ederek "Pamukova’ya tekrar geleceğim. Belediye Başkan Adayımız Erdoğan Isır gençlerden oluşan bir ekiple Pamukova için el ele vermiş. Biz de bu genç ekibe destek olmalıyız. Söz veriyorum yerel seçimlere bir hafta kala Pamukova da olacağım. Sonrada 3o Mart’tan sonra belediye başkanımız Erdoğan Isır'ı makamında ziyaret etmek için bir daha Pamukova’ya geleceğim" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin esnaf gezisini tamamladıktan sonra akşam saatlerinde Pamukova'dan ayrıldı.

Anahtar Kelimeler
    Pazar, 23 Şubat 2014 11:07
Yandex.Metrica