KONYA

Konya, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan Türkiye'nin yüzölçümü açısından en büyük ilidir. Nüfus bakımından Türkiye'nin 6. büyük kentidir.Dünyanın en eski yerleşimlerinden biri olan Çatalhöyük UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınmıştır.  Nüfus:2.052.281 Alan:38.257 km²

Gürsel Tekin: Davutoğlu, Saraydan korkuyor

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu eleştirerek, "Ben şimdi Konya'dan Sayın Davutoğlu'na çağrıda bulunmak istiyorum. Sayın Davutoğlu, ben biliyorum aslında sen hesap sormak istiyorsun. Ama saraydan korkuyor. 17-25 Aralık'ın hesabını soralım. Sana söz veriyoruz hangi paralel varsa, bunun tamamının hesabını hep beraber soralım" dedi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin, Seydişehir'de vatandaşlarla buluştu

CHP Seydişehir ilçe teşkilatının düzenlediği mitinge Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin katıldı. Seydişehir girişinde CHP Seydişehir İlçe Başkanı Namık Özden Belediye Başkan Adayı Muzaffer Özdemir Parti Yöneticileri Belediye Meclis Üyesi adayları ve çok sayıda partili tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin çarşı merkezinde hazırlanan miting alanına geldi.

Devamını oku...

"İktidar meşruiyetini kaybetmiş"

Seçim çalışmaları kapsamında Konya’ya gelen Gürsel Tekin, CHP’nin Selçuklu seçim bürosunun açılış töreninde bir konuşma yaptı.

Devamını oku...

Yandex.Metrica