İSTANBUL

 
İstanbul ili, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi sınırları içinde yer alan, ülkenin en kalabalık ilidir.Toprakları Asya ve Avrupa ana karalarına yayılan kıtalar arası bir il olan İstanbul'un Çatalca Yarımadası üzerinde bulunan toprakları Avrupa Yakası, Kocaeli  Yarımadası üzerinde bulunan topraklarıysa Anadolu yakası olarak adlandırılır. İlin iki yakasını birbirinden İstanbul boğazı ayırır.Nüfus:13.854.740  Alan:5.313 km2

Gürsel Tekin, İstanbul İl Örgütünün düzenlediği toplantıya katıldı


CHP  İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İstanbul İl Örgütünün düzenlediği çalışma ve değerlendirme toplantısına katıldı.

Devamını oku...

Dikkat: İstanbul zehir saçıyor!

İstanbul'da yapılan son hava değerlendirme analizlerine göre havadaki toz partikül ve NO2 (azot oksit) değerleri özellikle gece saatlerinde  tehlike sınırını aştı. İstanbullu zehirleniyor! CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, 2015 yılının son haftasında yapılan hava kalite indeksini açıklayarak İstanbul'un havasının zehir saçtığını belirtti.

Devamını oku...

İstanbul suç oranında alarm veriyor!

Türkiye'nin en büyük kenti İstanbul, suç alarmı veriyor. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, istatistiklerin son bir yılda İstanbul'da suç oranının yüzde 250 arttığını açıkladı.

Devamını oku...

Gürsel Tekin İstanbul'da basın toplantısı düzenledi

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin İstanbul İl Başkanlığında basın toplantısı düzenledi.

Devamını oku...

Yandex.Metrica