ANTALYA

Antalya, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Antalya şehrinin aynı ismi taşıyan merkez ilçesidir. Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Alan: 20.723 km² Nüfus:  2.092.537     

Gürsel Tekin'den Konyaaltı Belediyesi'ne ziyaret

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i makamında ziyaret etti. Gerek coğrafi konumu gerek sahip olduğu doğal zenginliklerle adından sıkça söz ettiren Antalya'nın her yıl binlerce turisti ağırladığını belirten Gürsel Tekin, Konyaaltı'nın da özellikle bu şehre büyük değer kattığını söyledi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin ANSİAD'ı ziyaret etti

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Türkiye siyasetinde maalesef "Ortak Aklı" bir türlü sağlayamadık. Avrupa'da azınlıkta da olsa, iktidar ve muhalefet bazı kanunlar çıkarken ortak bir noktada birleşebiliyor. Bunun adı da herhalde katılımcı demokrasi ve ortak akıl olsa gerek" dedi.

Devamını oku...

"İktidar herkesi tehdit ederek bu engelleri nasıl aşacak?"

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Türkiye siyasetinde maalesef 'Ortak Aklı' bir türlü sağlayamadık. Avrupa'da azınlıkta da olsa, iktidar ve muhalefet bazı kanunlar çıkarken ortak bir noktada birleşebiliyor. Bunun adı da herhalde katılımcı demokrasi ve ortak akıl olsa gerek" dedi. İş dünyasının kuralları oluşmadığı için hükümetin tepkilerine karşı yeterince isyan etmediğini söyleyen Gürsel Tekin, "TÜSİAD Başkanına iş dünyası sahip çıkmadı. Odalar Birliği, aralarında dostlarımız da var ne iş yapar?" dedi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin: "Soma CHP'nin namusu olacaktır"

"Marketteki Başbakan dayağına neden iddia diyorsunuz. Somut fotoğraf, resim, kamera var. Çok net. Gördüğümüze mi inanacağız, Bülent Arınç'a mı inanacağız? Ben gördüğüme inanırım"

Devamını oku...

Yandex.Metrica