ANKARA

Ankara, Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti, Ankara ilinin merkezi, Türkiye'nin en kalabalık ikinci ve dünyanın en kalabalık otuz sekizinci kenti. Topraklarının büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Sakarya bölümünde yer alır. Nüfus: 4,551 milyon (2011) Alan: 2.516 km²

"Ya beton kent ya da başkent"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Etimesgut CHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Yula ile birlikte, ilçede esnaf ziyaretinde bulundu.

Devamını oku...

Gürsel Tekin: "AKP'de hiç mi vicdanı sızlayan adam yok?"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, seçim çalışmaları kapsamında Etimesgut ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gürsel Tekin, Ergenekon Davası’ndaki tahliyelerin sorulması üzerine, CHP’nin öteden beri özel yetkili mahkemelerin olağanüstü dönemlerin mahkemeleri olduğunu söylediğini hatırlattı.

Devamını oku...

"Berkin'in katili AKP iktidarıdır!"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, "Bir ülkenin başbakanını düşünün, başka bir ülkenin Esma'sı için gözyaşı dökerken, Berkin'in ailesine 'başınız sağolsun' demiyorsa, bu iktidar Türkiye Cumhuriyeti'nin iktidarı, bizim iktidarımız değildir" dedi.

Devamını oku...

Öğrenci yurdundan rezidans çıktı

Ankara Söğütözü'nde devlet yurdu arazisinde inşaat hakkı yüzde 150 arttırıldı. Yedi ay sonra araziye AVM ve rezidans yapılmasının yolu açıldı.

Devamını oku...

Yandex.Metrica