CHP'li kadınların anlamlı ziyareti

CHP Kadın Kolları MYK üyeleri Altınoluk Belediye Başkanı Özpolat’ı ziyaret etti.

CHP Kadın Kolları MYK Üyesi, Yerel Yönetimler ve Ege Bölge Sorumlusu Düriye Taş, CHP Marmara Bölge Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmadan Sorumlu Esen Kutluata ve CHP Balıkesir Kadın Kolları Başkanı Kezban Çuhadar Altınoluk Belediye Başkanı Mimar Hasan Özpolat’ı makamında ziyaret etti.
Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Başkan Özpolat yaptığı çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Yapmış olduğu önemli çalışmalardan dolayı tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.
Başkan Özpolat, CHP Kadın Kolları Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, Yerel Yönetimler ve Ege Bölge Sorumlusu Düriye Taş, CHP Marmara Bölge Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmadan Sorumlu Esen Kutluata ve CHP Balıkesir Kadın Kolları Başkanı Kezban Çuhadar’ın birlikte yapmış oldukları nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Hayatın her alanında kadınlar önemli roller üstlenmekte. Siyasette de kadınların aktif bir şekilde çalıştığını görmek beni mutlu ediyor. Çünkü inanıyorum ki seçimlerin kazanılmasında siz çağdaş Türk kadınlarının başarılı çalışmalarının payı çok büyük” dedi.

Haber: Gerçek Gündem

    Perşembe, 11 Temmuz 2013 09:59

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica