Yerel seçimlere giderken Kadın Kolları Merkez Yönetim Kurulu alanlarda

Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan yerel seçim çalışmaları kapsamında görevlendirildiği illerde ve kadın adayların bulunduğu bölgelerde çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamın da kadın adayların olduğu Sivas, Tokat, Amasya, İstanbul ve Ankara da çalışmalarını tamamlayan Dokuzcan devamında Konya, Aksaray ve ilçelerinde de çalışmalarını tamamladı.


Bu kapsamda Konya'da bulunan Hilal Dokuzcan il koordinasyon toplantısının ardından; Konya İl Kadın Kolları Başkanı Deniz İndibi Çelik ve Konya il Kadın Kolları yöneticileri ile birlikte Derbent ilçesine geçerek Yassıören köyü, Çifliközü beldesinde ev toplantıları ve ziyaretler yaparak alan çalışmasında bulundular.

Konya'dan Aksaray'a gecen Dokuzcan ve KKMYK Üyeleri Aksaray İl Başkanlığın'da koordinasyon toplantısı düzenleyerek seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Konya'daki kadın belediye başkan adayı Ayşe Kadıoğlu'nun çalışmalarına destek amacıyla Bozkır ilçesinde bulunan Dokuzcan; 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü için sırasıyla Karaman, Mersin, Adana ve Osmaniye'de olacak.

    Pazar, 09 Mart 2014 12:45

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica