Gürsel Tekin, Kadıköy'de nikah şahitliği yaptı

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Kadıköy'de nikah şahidi oldu. Öznur Yüksel hayatını Uygar Çakmak ile birleştiren nikahı Kadıköy Belediye Başkanı Aykut Nuhoğlu kıydı.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin katıldığı nikah ve düğün törenlerinde vatandaştan yoğun ilgi görüyor. CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Kadıköy'de nikah şahidi oldu. Öznur Yüksel hayatını Uygar Çakmak ile birleştiren nikahı Kadıköy Belediye Başkanı Aykut Nuhoğlu kıydı.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ise çiftin nikah şahitliğini yaptı. Nikah töreninin ardından çiftin evlilik cüzdanlarını da Tekin gelin hanıma teslim etti. Ankara'nın Meclis çalışmalarından yoğun temposundan fırsat buldukça İstanbul'a gelerek düğün, nikah, sünnet, dernek geceleri ve ilçe örgütlerine katılan CHP Genel Sekreteri Tekin çok sayıda vatandaş  ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gürsel Tekin, Ankara'da da Çankaya Belediyesi Meclis Üyesi Özge Hançerlioğlu ve Halit Özırmak çiftinin, daha sonra da Eylem- Erhan Çuhadar çiftinin nikah törenine şahitlik etti.

    Pazartesi, 13 Ekim 2014 10:48
Yandex.Metrica