CHP TOBB'u ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu TOBB'u ziyaret etti. TOBB Genel Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu üyeleriyle görüşen Kılıçdaroğlu'na CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak, Erdoğan Toprak, Aytun Çıray ve CHP Milletvekili Sinan Aygün eşlik etti.

Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu, yaptığı açıklamada son derece verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirterek, "Sayın Başkan ve arkadaşları sadece cumhurbaşkanlığı konusunda değil Türkiye ekonomisi konusunda da düşüncelerini bize aktardılar. Sayın başkanın ifade ettiği bir konu çok önemli; ‘Cumhurbaşkanlığı seçiminden huzurlu bir Türkiye bekliyoruz. Çünkü huzurlu bir Türkiye’de üretim, ihracat yaparız, istihdam yaratırız’ diyor. Aynı görüşü paylaşıyoruz" dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı makamına oturacak kişinin Türkiye'nin birliği ve dirliği üzerinde duyarlılığını sürdürmesinin, Türkiye'de huzurun tesis edilmesi açısından devlet kurumlarının sağlıklı ve uyum içinde çalışmasını sağlamasının çok önemli olduğunu ifade etti.

    Çarşamba, 04 Haziran 2014 15:36
Yandex.Metrica