CHP'nin ayaklı billboardları bugün tüm Türkiye'de

CHP'nin ayaklı billboardları bugün saat 10.30'dan itibaren Ankara Kızılay Meydanı'nda ve Türkiye'de olacak.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin bugün meydanlara çıkacak ayaklı CHP billboardlarıyla ilgili olarak şunları söyledi;

"Hükümetin devleti soyduğu 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarıyla ortaya çıkmıştı.

Erdoğan, Davutoğlu ve AKP yönetimi yolsuzluk ile rüşvet operasyonlarını unutturmak, gözlerden gizlemek için operasyon üstüne operasyon yapıyor, gündemi değiştirmek için akıl almaz yollara başvuruyorlar.  Ama mızrak çuvala sığmıyor.

Yarından itibaren (17 Aralık Çarşamba) başta CHP yöneticileri, bizler olmak üzere, gençlerimiz, kadınlarımız sokaklarda olacak ve mızrağın çuvala sığmadığını göstereceğiz.

Billboard yasaklarını aşamadığımız, Billboard kiralama fiyatının 3 katı ödeme yapmayı taahhüt ettiğimiz halde,  billboardları kiralayamadığımız için, 17 Aralık Çarşamba günü bizler saat 10.30'da ayaklı billboardlarla birlikte Kızılay Meydanında, diğer arkadaşlarımız da Türkiye'nin her bölgesinde, her ilinde  ayaklı billboardlarıyla meydanlarda, sokaklarda olacak, AKP'yi teşhir edecek, gerçek yüzünü gösterecekler.

Böylece, kaçak saraylara sığınsalar da, gece gündüz haram medyasından bağırıp, çağırıp hedef saptırsalar da rüşveti, kara para aklamayı ve yolsuzlukları gözlerden gizleyemeyecekler, unutturamayacaklar"

Anahtar Kelimeler
    Salı, 16 Aralık 2014 11:31
Yandex.Metrica