Tekin, tehlilkeli seviyelere ulaşan hava kirliliğine ilişkin soru önergesi sundu

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Türkiye'deki hava kirliliğine ilişkin Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki tarafından yanıtlanması istemiyle soru önergesi verdi.

Devamını oku...

Tekin: "Bakanlık İstanbul'daki hava kirliliğini gizliyor"

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İstanbul"da yaşanan hava kirliliğini gizlemeye çalışan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nı uyardı. Tekin, "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul'daki hava kirliliğini gizlemek yerine somut önlemler alsa daha kıymetli bir iş yapılmış olur" dedi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin CHP Trabzon İl Kongresinde

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP Trabzon İl Kongresine katıldı. Tekin, kongrede divan başkanlığı yaptı.

Devamını oku...

Gürsel Tekin: "Belediyenin boş arazilerinden milyar dolarlık rant sağladılar"

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Sultangazi'de, parsel değişikliği ve yeni imar planlamalarıyla mağdur edilen vatandaşları ziyaret etti. Tekin, "Vatandaşın tapusuna, toprağına göz dikmekten vazgeçin" dedi.

Devamını oku...

Tekin: "Vatandaş çöpten topladığı eşyayı satıyor"

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ikinci el eşya pazarına ziyarette bulundu. Ulus'ta itfaiye meydanında vatandaş ve esnaf ziyaretinde bulunan Tekin, "Fakir fukara artık evindeki eşyasını satarak ayakta kalmaya çalışıyor" dedi.

Devamını oku...

CHP'li Tekin'den araştırma önergesi: "Devletin malını FETÖ'ye kim, neden, nasıl verdi?"

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, uzun süredir dile getirdiği, soru önergesi verdiği, son 10 yılda tahsis edilmiş birçok kurum ve kuruluşları, FETÖ'ye kimin verdiğine ilişkin Meclis'e araştırma önergesi verdi.

Devamını oku...

Tekin Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İstanbul Kadıköy'de her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda düzenlenen Cumhuriyet yürüyüşüne katıldı.

Devamını oku...

Gürsel Tekin hayvanları korumak için yasa teklifi verdi

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin sahipsiz hayvanların öldürülmesini kabahat sayan yasanın, kasten öldürme olarak değiştirilmesi için yasa teklifi verdi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin'den kamuoyu ve iktidara çağrı

Kamuoyuna ve iktidara çağrımdır...

Gelin, bu ülkede bir daha darbeler yaşanmasın diye atılması gereken acil, somut adımları birlikte atalım. Bu ülke yurttaşlarının haklar bakımından eşit doğduklarını hissetmelerini; onurlu ve özgür bireyler olarak kendilerini güvende hissederek yaşamalarını sağlayalım.

Devamını oku...

Yandex.Metrica