Kılıçdaroğlu'nun kamyoncular ziyareti yoğun ilgi nedeniyle mitinge döndü

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Erzincan ve Sivas mitingleri için Ankara'dan ayrılmadan önce Türkiye Nakliyeciler Federasyonu'nu ziyaret etti.

Türkiye Nakliyeciler Federasyonu Başkan Deniz Yük ile biraraya gelen ve görüş alışverişinde bulunan sorunları dinleyen CHP Lideri Kılıçdaroğlu daha sonra Ankara Şaşmaz Sanayii Bölgesinde bulunan Nakliyeciler Sitesinde kamyoncu esnafıyla bir araya geldi, mitinge dönüşen ziyaret nedeniyle bir konuşma yaptı.

Kemal Kılıçdaroğlu, kamyoncu esnafının sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini, temel şikayet konularından haberdar olduklarını belirterek; "Hiç merak etmeyin bütün sorunlarınızı biliyoruz. Yaşanacak bir Türkiye için çıktığımız yolda siz kamyoncuların sorunlarını da ben çözeceğim. Az önce Federasyon Başkanınızla görüştüm. Bana bir liste halinde şikayetçi olduğunuz konuları iletti. Hepsi çözülebilir, halledilebilir meseleler. İnşallah 7 Haziran'dan sonra bütün sorunları el birliği içinde çözeceğiz." dedi

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Nakliyeciler sitesinde seçim otobüsü üzerinden yaptığı konuşmada kamyonculara  bir de söz verdi ve şunları söyledi; "Size sözüm söz. 8 Hazirandan sonra, yani Başbakan olduktan sonra ilk yapacağım ziyaret buraya olacaktır. Buraya yeniden Başbakan olarak geleceğim. O zaman göreceksiniz ki sizin sorunlarınızı ben çözerim."

    Pazartesi, 18 May 2015 15:03

Bağlantılı Konular