Kılıçdaroğlu'ndan Bülent Ecevit Siyaset Okulu'na sürpriz ziyaret

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Bülent Ecevit Siyaset Okulu'na da Gerçekleştirilen Aksaray-Ankara Eğitici Eğitimine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Eğitim programına katılan üyeler "Temel Siyasi Eğitim" programını tamamlayarak illerimizin eğitmen ihtiyacını karşılıyor. Bu amaçla Ankara ve Aksaray olmak üzere 2 İlden toplam 19 kişinin katıldığı ve CHP Bülent Ecevit Siyaset Okulu binasında gerçekleştirilen Eğitici Eğitimi Programı başladı.

Açılışı Parti İçi Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu tarafından yapılan eğitim programının ilk gününde, katılımcılar dersteyken Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından sınıfa sürpriz bir ziyaret gerçekleştirildi.

Aksaray ve Ankara'dan eğitime katılan üyelerle kısa bir süre sohbet eden Kılıçdaroğlu, katılımcılara başarılar diledi. 22 Mart 2015 Pazar günü sona erecek 3 günlük eğitimin sonunda ise katılımcılar sosyal projelerini gerçekleştirmek üzere illerine geri dönecekler. Katılımcılar, sosyal projelerini tamamlamalarının ardından parti içi eğitmen olarak bölgelerinde görev yapacak.

    Cumartesi, 21 Mart 2015 09:52

Bağlantılı Konular