CHP'den Didim Belediye Başkan Yardımcısı Atasoy'a destek

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan Aydın'da, "Olay adli bir vaka değil, bir rant çetesinin provalarıdır." dedi, Atasoy ise "Vuracaklar, kaçacaklar, tehdit edecekler ve her şeyi yapacaklar ama biz yılmayacağız." diye konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 20 Ocak'ta evinin önünde darp edilen Didim Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Atasoy'a destek amacıyla düzenlenen etkinliğe katıldı.

Bülent Tezcan, belediye hizmet binası önünde düzenlenen etkinlikte, saldırıların rant çetelerinin provaları olduğunu belirterek, faillerin henüz bulunmamasını eleştirdi.

Olayın adli bir vaka olmadığını ifade eden Tezcan, "Arkasında ciddi tehdit içeren ve Didim'de son dönemde meydana gelen yeni ve önemli değişimi hazmedemeyip buna karşı frene basmak isteyen bir rant çetesinin provalarıdır. Bu provalara dur demek zorundayız." dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Atasoy da evinin önünde iki kişinin kendisini darp ettiğini hatırlatarak, "Vuracaklar, kaçacaklar, tehdit edecekler ve her şeyi yapacaklar ama biz yılmayacağız." diye konuştu.

    Pazartesi, 26 Ocak 2015 16:51

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica