Kılıçdaroğlu çocuklarını yakınlarını madende kaybeden Ermeneklileri evlerinde ziyaret etti

Kemal Kılıçdaroğlu yırtık lastik ayakkabılı Recep Gökçe tarafından "Seni Dünya gözüyle burada ikinci kere gördüm. Allah razı olsun." diye karşılandı, Kılıçdaroğlu da "Sağolasın Recep Amca sizi görmeye geldim." dedi.

Maden kazasında hayatlarını kaybeden madencilerin cenaze törenine katılmak için Ermenek'e giden Genel Başkan Kılıçdaroğlu Ermenek'te cenaze töreni öncesi acılı aileleri ziyaret ederek üzüntülerini paylaştı.

Ermenek maden kazasından sonra Türkiye'nin yüreğini dağlayan sözleriyle tanınan Ayşe ve Recep Gökçe Çiftini Kazancı Kasabasındaki evlerinde ziyaret eden Kılıçdaroğlu'nu eşiyle birlikte kapıda karşılayan Recep Gökçe; "Seni Dünya gözüyle Kazancı'da ikinci kere gördüm. Allah razı olsun. Hoşgeldin ayaklarına sağlık." dedi. Kılıçdaroğlu'da "Sağolasın Recep Amca sizi görmeye geldim." sözleriyle Recep amcayı kucakladı, Ayşe teyzenini de ellerini öptü.

Gökçe ailesi ve yakınlarıyla evlerinde bir süre sohbet eden Kılıçdaroğlu daha sonra Kazancı Beldesindeki diğer maden şehidi Mehmet Tokat'ın ailesini ziyaret etti, Mehmet Tokat'a rahmet acılı ailesiyle yakınlarına başsağlığı diledi.

    Cuma, 05 Aralık 2014 17:22

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica