CHP Milletvekili Demiröz'ün hesapları hacklendi

İlhan Demiröz, "CHP Bursa Milletvekili olarak büyük bir gurur ve onurla partimin neferi olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. İstifa ettiğim tweetti yalandır." dedi.

CHP Bursa Milletvekili İlhan Demiröz'ün konuyla ilgili açıklaması şöyle;

"6 Aralık 2014 Cumartesi günü "Güçlü Çiftçi, Güçlü Türkiye" programında ülkemizin dört bir yanından gelecek çiftçilerimizle buluşacağımız Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nin planlanması için  CHP Burdur Milletvekilimiz Sayın Ramazan Kerim Özkan ile birlikte saat 16:30'da Yenimahalle Belediye Başkanımız Sayın Fethi Yaşar ile görüşme yaptık.

Görüşme sırasında şahsıma ait Twitter, G-mail ve Facebook hesaplarımın hacklendiğini, hesaplardan gönderilen 'istifa ettiğime dair mesajla' tespit ettik. Hesaplarımızın geri alınması için CHP Genel Merkezi Bilgi İşlem Birimimiz ile birlikte derhal girişimlerde bulunduk. Şu ana kadar hesaplarımda yayınlanan mesajların tamamı, hesabımı elinde tutanlar tarafından atılmaktadır. Mesajlarda yer alan hiçbir görüş, düşünce ve ifade şahsıma ait değildir. CHP Bursa Milletvekili olarak büyük bir gurur ve onurla partimin neferi olarak çalışmalarıma devam etmekteyim.

Bu hususta heyecana kapılan tüm seçmen ve partililerimizin rahat olmalarını istiyorum. 2015 seçimlerine giderken partimizi iktidar, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu da başbakan yapma yolunda kararlı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hiçbir eylem bizi bu amacımızdan alıkoyamaz."

    Çarşamba, 03 Aralık 2014 10:01

Bağlantılı Konular