Kılıçdaroğlu Edirne Belediyesi'ni ziyaret etti

Kemal Kılıçdaroğlu yakasına "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Kampanyası" kurdelası taktı, Edirne Ticaret ve Sanayi Odasında da sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle görüştü.

Kemal Kılıçdaroğlu CHP bölge toplantısının ardından Edirne Belediyesini ziyaret etti. Belediye önünde, Edirne Belediye Başkan yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu, Selçuk Çakır ve Ertuğrul Tanrıkulu tarafından karşılanan Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na Çiğdem Gegeoğlu, çiçek verdi ve "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Kampanyası"na destek vererek yakasına mor kurdele taktığı için teşekkür etti.

Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ilebir süre sohbet etti.

Kemal Kılıçdaroğlu, ziyaretin ardından Edirne Ticaret ve Sanayi Odasında, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleşen toplantının ardından bir basın mensubunun, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Tunceli ziyaretine ilişkin sorusu üzerine, "Olağanüstü bir durum yok arkadaşlar. Herkes istediği yere gider." dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu kendisini görmeye gelen lise öğrencileriyle de sohbet ettikten sonra Tekirdağ'ın Çorlu ilçesine gitmek üzere Edirne'den ayrıldı.

    Perşembe, 27 Kasım 2014 17:44

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica