Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ son yolculuğuna uğurlandı

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ Tunceli Nazimiye'de, Kılıçdaroğlu ile eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun da hazır bulunduğu cenaze töreninden sonra, eşi Ali Hıdır Özdağ'ın mezarının yanında toprağa verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel, DSP Genel Başkanı Masum Türker, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, Demokratik Gelişim Partisi Genel Başkanı İdris Bal Tunceli'de bulunan Kılıçdaroğlu ile eşi Selvi Kılıçdaroğlu'na  başsağlığı dileklerini iletti.

Derincede yaşamını yitiren Anne Fatma Özdağ'ın cenazesi, Kocaeli'nden karayoluyla Nazımiye'ye getirildi ve Nazımiye Cemevi önünde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze cemevindeki törenden sonra Ayranlı köyüne götürüldü ve eşi Ali Hıdır Özdağ'ın mezarının yanına defnedildi.

Cenaze törenine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve akrabaları ile çok sayıda CHP yöneticisiyle, milletvekilinin yanısıra, Tunceli Valisi Osman Kaymak, İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu ve akrabaları, cenazenin defnedilmesinin ardından taziyeleri kabul ettiler.

    Pazartesi, 24 Kasım 2014 17:49

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica