Kılıçdaroğlu ile Kılıçdaroğlu ve Özdağ ailelerinin acı günü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ vefat etti. Selvi Kılıçdaroğlu, "Üzüntüm çok büyük. Annemin acısı yüreğimi yakıyor." dedi.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile, Başbakan Ahmet Davutoğlu Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak başsağlığı dilediler. Kemal Kılıçdaroğlu ailesi, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören anne Fatma Özdağ'ın yaşamını yitirdiğini Kılıçdaroğlu Erzurum Bölge Toplantısından döndükten sonra, gece öğrendi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte kısa bir süre önce hastanede ziyaret ettiği kayınvalidesinin ölümü üzerine pazartesi günü programlarını iptal etti. Bugün, (23 Kasım 2014 Pazar) daha önceden planlanıp açıklanan CHP Antalya Bölge toplantısına katılacak olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu yarın (24 Kasım 2014 Pazartesi) Tunceli’de olacak.

Kemal Kılıçdaroğlu eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte, cenazesi bugün Tunceli'ye gönderilecek olan kayınvalidesi Fatma Özdağ'ı Tunceli'de sonsuzluğa uğurlayacak. Kemal Kılıçdaroğlu eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın cenaze törenine katıldıktan ve toprağa verdikten sonra taziyeleri kabul edecek ve aile büyüklerine taziyede bulunacak. Selvi Kılıçdaroğlu, İzmit'te tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren annesi 87 yaşındaki Fatma Özdağ için "Üzüntüm çok büyük. Annemin acısı yüreğimi yakıyor." dedi ve duygularını şöyle ifade etti.

"Üzüntüm çok büyük. Annemin acısı yüreğimi yakıyor. Acı haberi aldık. Yola çıkıyoruz. Annemi isteği üzerine Nazımiye'de toprağa vereceğiz. Acım çok büyük. Üzüntüm çok derin."

CHP ailesi olarak biz de Özdağ ve Kılıçdaroğlu ailelerinin büyük acılarını paylaşıyor, Fatma Özdağ Anne'ye rahmet, tüm aile fertleriyle, yakınlarına ve dostlarına da başsağlığı ile sabır diliyoruz.

Öte yandan TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile, Başbakan Ahmet Davutoğlu Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu telefonla arayarak başsağlığı dilediler.

    Pazar, 23 Kasım 2014 10:08

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica