Kılıçdaroğlu, A Milli Futbol Takımını kutladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Kazakistan'ı 3 - 1 yenerek 3 puanla tanışan A Milli Futbol Takımımızı kutladı, başarılarının devamını diledi.

Kılıçdaroğlu, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'nda 4.maçına çıkan A Milli Futbol Takımımızın Kazakistan'ın 3-1 yenerek gruptaki ilk galibiyetini alması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kılıçdaroğlu'nun mesajı şöyle ;
"2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'nda 4.maçına 1 puanla çıkan A Milli Futbol Takımımızın Kazakistan'ı 3 – 1 yenerek  3 puanla tanışmasına  sevindim.

Grubunda Çek Cumhuriyeti, İzlanda ve Hollanda'nın gerisinde kalan ve çok  sıkıntılı bir süreçten geçerek bugüne gelen A Milli Futbol Takımımızın Kazakistan galibiyetiyle puanını 4'e yükseltmesi elbette çok önemlidir.

Ama, artık takımımızın puan kaybına tahammülü yoktur. Puan kaybına tahammülü olmayan milli takımımızın bundan sonra yapacağı maçlarda puanlarına puan eklemesini hepimizin ortak temennisidir.

Kazakistan galibiyeti nedeniyle başta futbolcularımız olmak üzere teknik ve idari kadro ile futbolseverleri kutluyor, Kazakistan maçından aldığı moralle Hollanda önüne çıkacak olan A Milli Futbol takımımıza başarılar diliyorum"

    Pazartesi, 17 Kasım 2014 12:43

Bağlantılı Konular