Tanrıkulu: "Atatürk Orman Çiftliği arazisinin mülkiyet yapısı nedir?"

Sezgin Tanrıkulu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'e sordu: "28 Temmuz 2014 tarihi itibarıyla Atatürk Orman Çiftliği arazisinin Mülkiyet yapısı nedir (metrekare bazında ne kadarlık kısmı hangi kamu kurum ve kuruluşları ile gerçek ve tüzel kişilerin mülkiyetindedir?"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu'nun soru önergesi şöyle:

"Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na

Aşağıdaki sorularımın Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Mehmet Mehdi Eker tarafından yazılı olarak yanıtlanmasını arz ederim.

Dr. Sezgin Tanrıkulu
CHP İstanbul Milletvekili

1- 1 Ocak 2002 tarihi itibarıyla Atatürk Orman Çiftliği arazisinin Mülkiyet yapısı neydi (metrekare bazında ne kadarlık kısmı hangi kamu kurum ve kuruluşları ile gerçek ve tüzel kişilerin mülkiyetindedir?
2- 28 Temmuz 2014 tarihi itibarıyla Atatürk Orman Çiftliği arazisinin Mülkiyet yapısı nedir (metrekare bazında ne kadarlık kısmı hangi kamu kurum ve kuruluşları ile gerçek ve tüzel kişilerin mülkiyetindedir?
3- 1 Ocak 2002 tarihi itibarıyla Atatürk Orman Çiftliği arazisinin metrekare bazında ne kadarlık kısmı orman ve park alanlarıydı?
4- 28 Temmuz 2014 tarihi itibarıyla Atatürk Orman Çiftliği arazisinin ne kadarlık kısmı orman ve park alanlarıdır?
5- 1 Ocak 2002 tarihi itibarıyla Atatürk Orman Çiftliği arazisinin metrekare bazında ne kadarlık kısmı çeşitli şahıs ve kuruluşların işgali altındaydı?
6- 28 Temmuz 2014 tarihi itibarıyla Atatürk Orman Çiftliği arazisinin metrekare bazında ne kadarlık kısmı çeşitli şahıs ve kuruluşların işgali altındadır?
7- 1 Ocak 2002 tarihi itibarıyla Atatürk Orman Çiftliği arazisinin metrekare bazında ne kadarlık kısmı 1. derece, 2. derece ve 3. derece doğal SİT alanına tabiydi?
8- 28 Temmuz 2014 tarihi itibarıyla Atatürk Orman Çiftliği arazisinin metrekare bazında ne kadarlık kısmı 1. Derece, 2. Derece ve 3. derece doğal SİT alanına tabidir?
9- 1 Ocak 2002 tarihi itibarıyla Atatürk Orman Çiftliği arazisinin metrekare bazında ne kadarlık kısmı tarihi SİT alanına tabiydi?
10- 28 Temmuz 2014 tarihi itibarıyla Atatürk Orman Çiftliği arazisinin metrekare bazında ne kadarlık kısmı tarihi SİT alanına tabidir?"

    Salı, 12 Ağustos 2014 14:49

Bağlantılı Konular