Koç: "Zor koşullarda sandıklara koşan tüm yurttaşlara teşekkür ediyorum"

CHP Sözcüsü Koç: "Bu seçimin kaybedeni, Sayın İhsanoğlu veya Sayın Demirtaş değildir, seçimlerin asıl kaybedeni, temiz ve dürüst siyaset özlemi ile gerçek bir demokrasi arayışı olmuştur" dedi.

CHP Sözcüsü ve Genel Başkan yardımcısı Koç, CHP Genel Merkezi'nde basın toplantısı düzenledi. Koç, "Ülkemizin geleceğine sahip çıkmak, yine 'ülkenin kaderinde bende varım' diyebilmek için yaşanan tüm yanlışlıklara, yolsuzluklara da 'dur' diyebilmek için zor koşullarda sandıklara koşan tüm yurttaşlara teşekkür ediyorum" dedi.

Haluk Koç, Cumhurbaşkanı Adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu'na, yoksulluklar içerisinde, ekonomik zorluklar içerisinde, tüm olanaklarını seferber eden CHP örgütlerine, parti üyelerine ve bu sürece destek veren diğer siyasi partilerin genel başkanları ve üyelerine de teşekkürlerini sundu.

Selahattin Demirtaş'a da seçim kampanyası boyunca tüm gerginlik yaratma gayretlerine rağmen, bu süreçte ortaya koyduğu nezaketi, tarzı ve üslubundan dolayı ayrıca teşekkür eden Koç, düzenlediği basın toplantısında seçim sonuçlarına dönük siyasi değerlendirmelerin önümüzdeki günlerde yapılacağını söyledi.

    Pazartesi, 11 Ağustos 2014 13:50

Bağlantılı Konular