Kılıçdaroğlu'ndan Afyonkarahisar ziyareti

Kılıçdaroğlu Afyonkarahisar'da CHP'liler, MHP'liler, DP'liler ve BBP'liler tarafından karşılandı, fuar alanındaki pazar esnafını ziyaret etti, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek istedi.


CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, özel uçakla geldiği Afyonkarahisar'daki Askeri Havalimanı'nda, CHP Genel Başkan yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Milletvekili Ahmet Toptaş, CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, MHP İl Genel Meclis Üyesi Haydar Serdaroğlu, BBP'liler ve partililer tarafından coşkuyla, alkış ve sloganlarla karşılandı.

Hava alanından seçim otobüsü ile Kültür Park ve Fuar Alanı'na geçen Kemal Kılıçdaroğlu, Fuar Alanı'ndaki pazar esnafını ziyaret etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu Pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet ederken cumhurbaşkanı seçimine de dikkat çekti ve cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek istedi.

Alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Kılıçdaoğlu, onların da sorunlarını dinleyerek notlar aldı

Özellikle çocukların, gençlerin ve kadınların yoğun ilgisi ile karşılaşan Kılıçdaroğlu onlarla fotoğraf çektirdi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu daha sonra CHP İl Merkezi'ni ziyaret etti ve "Halkın Umudu Kılıçdaroğlu", "Başbakan Kemal" sloganlarıyla karşılandı.

    Çarşamba, 23 Temmuz 2014 16:10

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica