Kemal Kılıçdaroğlu tüm İslam dünyasının Ramazanı'nı kutladı

Mübarek Ramazanın gelişinin, yurtta, bölgemizde  ve dünyada barışın sağlanması, anaların daha fazla ağlamaması için büyük bir fırsat olarak değerlendirilmesi dileğinde bulunan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu bir mesaj yayımladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun mesajı şöyle:

"İslam dünyası ve vatandaşlarımız ilk teravih, ilk sahur ve yarın ilk oruç ile kutsal Ramazan ayını karşılayacak ve 'Hoş Geldin Ramazan' diyecekler.
Vatandaşlarımızın ve İslam dünyasının 'Hoş Geldin' diye karşılayacağı ve bayram ederek uğurlayacağı Ramazan ayı sadece bir oruç ayı, sadece bir nefis terbiyesi ayı değildir.
Yurtta, bölgemizde  ve dünyada barışın sağlanması, anaların daha fazla ağlamaması için büyük bir fırsat olarak değerlendirilmesi dileğinde bulunduğum bu ay, kötü sözden arınma, yetim hakkına el uzatmama, yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı güçlendirdiğimiz ve kucaklaşarak bayram ettiğimiz bir aydır.
Bu duygu ve düşüncelerle insanın yaşadığı her mekanda vatandaşlarımızın ve İslam dünyasının Ramazan ayını en içten duygularla kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dileklerimle sevgilerimi, saygılarımı sunarım"

    Cuma, 27 Haziran 2014 11:13

Bağlantılı Konular