CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan, Türkiye'ye ve komşularımıza geçmiş olsun

"Ne gelirse mala gelsin, cana gelmesin" diyen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu,  Bolu'dan Edirne'ye, İstanbul'dan İzmir'e, Çanakkale'den Eskişehir'e Antalya'dan Gökçeada'ya kadar geniş bir coğrafyada hissedilen ve  komşularımızı da etkileyen deprem nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun mesajı şöyle:

"İl, ilçe, belde  ve adalarımızla Türkiye'mize, vatandaşlarımıza, ayrıca depremden etkilenen komşularımıza büyük geçmiş olsun.

Bolu’dan Edirne'ye, İstanbul'dan İzmir'e, Çanakkale'den Eskişehir'e,  Antalya'dan Gökçeada'ya kadar çok geniş bir alanda hissedilen  ve  komşularımızı da etkileyen deprem, bir deprem için uzun ve tehlikeli sayılabilecek kadar uzun sürdü. Ama,  çok şükür, yetkililerin ifadesine göre can kaybımız yok, yaralılar içinde hayati tehlikesi olan da yok. Yetkili resmi ağızlar bunu söylüyor.

Herkese, hepimize geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor  ve felaket artık burada ve bu noktada kalsın diyor, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

Dileğimiz, isteğimiz, beklentimiz budur.

Yetkililerin verdiği bilgiye göre, çok şükür can kaybımız yok. Dilerim bundan sonra da olmaz. Ne gelirse mala gelsin. Onun telafisi var. Artık canımız yanmasın. Giden mal olsun.

Öte yandan, böyle durumlarda zor olduğunu biliyorum ama herkesi soğukkanlılığını korumaya, sorumluları da tüm sorumluluklarını büyük bir dikkat ve özen ile yerine getirmeye çağırıyor, deprem ile sarsılan tüm vatandaşlarımıza ve komşularımıza geçmiş olsun dileklerimle sevgilerimi saygılarımı sunuyorum"

    Cumartesi, 24 May 2014 14:58

Bağlantılı Konular