Kılıçdaroğlu, Rıza Ilıman için TBMM'de düzenlenen cenaze töreninen katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu TBMM'de CHP'nin Çorum eski Milletvekili Rıza Ilıman için düzenlenen cenaze törenine katıldı, Ilıman ailesine başsağlığı diledi.

CHP'nin 18. dönem milletvekillerinden Rıza Ilıman için TBMM'de düzenlenen cenaze törenine CHP'nin bazı Genel Başkan Yardımcılarıyla, milletvekilleri ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek de katıldı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu TBMM'de Ilıman ailesine taziyede bulunurken, Rıza Ilıman'ın Çorum'a verdiği hizmetlere, TBMM'deki çalışmalarına dikkat çekti,  Ilıman'a  rahmet, ailesine yakınlarına ve Çorumlular ile  CHP ailesine de başsağlığı ve  sabır diledi.

Rıza Ilıman'ın cenazesi TBMM’de düzenlenen cenaze töreninden sonra Çorum Kuşsaray Köyü’ne götürülecek ve Kuşsaray Köyü  camisinde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kuşsaray Köyü mezarlığında toprağa verilecek.

Gazi Eğitim Enstitüsü mezunu ve  1934 Çorum doğumlu olan  Rıza Ilıman 18. Dönem de  milletvekilliği yaptı. Evli ve üç çocuk babası olan Rıza Ilıman'a tüm CHP ailesi de saygı ile rahmet dileklerini sundu.

    Salı, 20 May 2014 13:30

Bağlantılı Konular