Kemal Kılıçdaroğlu, Türkan Ulusan'ı ziyaret etti

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul Kadıköy'de yaşayan Atatürk'ün Özel Kalemi Mehmet Sıtkı Ulusan'ın kızı Türkan Ulusan'ı ziyaret etti.

94 yaşındaki Türkan Ulusan Ankara'ya yakınlarının yanına geldiğinde, "Biz dededen, babadan Altıokçuyuz, Halkçıyız. İstanbul'dan kısa bir süreliğine geldim. CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etmek istiyorum." diye haber gönderdi ve görüşmek için  randevu istedi.

Geçen hafta Türkan Ulusan'ın yürümekte  zorluk çektiğini ve  İstanbul'a döneceğini de öğrenen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  "Buraya kadar yorulmasın, zahmet etmesin ben Türkan Hanımı İstanbul'da evinde ziyaret eder ve çayını kahvesini içerim" diye haber gönderdi.

Bugün yabancı medya kuruluşu temsilcileriyle görüşmek için İstanbul'a giden Kılıçdaroğlu, medya mensuplarıyla görüşmesinden sonra Taksim'den Kadıköy'e geçti ve Feneryolu'nda  ikamet eden Türkan Ulusan hanımefendiyi ziyaret etti.

Türkan hanımın anılarını dinleyen ve sohbet eden Kılıçdaroğlu'nun ziyaretine  Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin de katıldı.

    Cuma, 02 May 2014 16:40

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica