Kemal Kılıçdaroğlu'ndan teşekkür mesajı

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, TBMM’de uğradığı saldırının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen, ziyaretlerle, yurt içinden ve yurt dışından gelen destek ve geçmiş olsun mesajlarının kesilmediğini belirterek, bir teşekkür mesajı yayımladı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun teşekkür mesajı şöyle:

"Bir hafta önce TBMM'de bana yapılan saldırının ardından, bugüne kadar,  ziyaretler dahil, yurt içinden ve yurt dışından her tür iletişim aracı kullanılarak sayısız destek ve geçmiş olsun mesajı geldi.

Gösterdiğiniz sıcak ve içten ilginin  gururuyla mutluluğunu yaşıyorum.

Ama biliyorum ki, verdiğiniz desteğin, gösterdiğiniz samimi ilgi ve dostluğun özü, şahsımda hedef alınan hukuk devletidir, demokrasidir.

Bana atılan yumruklar kurup yeşerttiğimiz ve eksiksiz kurumlaştırmak istediğimiz cumhuriyetimizedir.

Meclis'ten savrulan yumruklar, kararlılıkla savunduğumuz insan hak ve özgürlüklerinedir.

Ulusal Birliğimizedir,
Özgür yaşamımızadır,
Barışadır ve kardeşliğimizedir.

Ama, siz yağmur gibi yağan mesajlarınızla   bir kez daha gösterdiniz ki, ne yapılırsa yapılsın, hangi oyunlar oynanırsa oynansın, Türkiye’nin özgür ve mutlu  geleceğine gidecek yoldaki yürüyüşümüz durdurulamayacak, birlikte yaptığımız iktidar yürüyüşünün başarılı olması engellenemeyecektir.

Siyaset dahil, gerginlik, kin ve nefretten beslenen hiçbir yaşam veya mücadele tarzından yana olmayan sizlerin bu anlamlı ve  önemli desteği, başta yaşam hakkı olmak üzere, temel hak ve özgürlüklerimizin,  Cumhuriyetimizin, Demokrasimizin de güvencesidir.

Ziyaret ve destek mesajlarınızla, Türkiye'nin özgür ve mutlu  geleceğine, hukuk devletine, birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize ve barışa  tuttuğunuz alkışları, alkışla karşılıyor, yüreği yüreğimizle atan herkese teşekkür ediyor, saygılarımı sevgilerimi sunuyorum."

    Pazartesi, 14 Nisan 2014 17:35

Bağlantılı Konular