Muharrem İnce: " Bugün birleşme zamanı, bugün bir olma zamanı!"

Grup Başkanvekili Muharrem İnce, İpsala'da seçim bürosu önünde yaptığı konuşmada, vatandaşlardan Trakya'yı "CHP’nin başkenti" yapmalarını istedi.

Türkiye’nin zor günler yaşadığını ifade eden Muharrem İnce, "Trakya insanından çağdaştır, aydındır. Ben bugün buraya, belediye başkanlığı istemeye gelmedim, rekor yapmaları için geldim. 1999′da CHP zor durumdaydı, şimdi memleket zor durumda. Herkesi CHP'ye oy vermeye çağırıyorum. Memleketin bu zor günlerinde Atatürk'ün partisiyle çıkış yapacağız" diye konuştu.

Muharrem İnce, daha sonra Yenikarpuzlu, Beğendik ve Esetçe beldelerini ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet eden Muharrem İnce, Trakya'ya bir dahaki sefere bakan olarak geleceğini söyledi.

"Bugün birleşme zamanı"
Muharrem İnce, Kırcasalih beldesinde yaptığı konuşmada ise yerel seçimlerin çok önemli olduğunu söyledi. Seçimlerde bir oyun bile büyük önem taşıdığını ifade eden Muharrem İnce, şöyle konuştu:
"Bir oy diyerek geçmeyin. Bizler 2004 seçimlerinde Sinop Belediyesini bir oy ile kaybettik. Sonra 2009'da aldık. Unutmayın ki bir çivi bir dalı, bir dal bir atı, bir at bir yiğidi, bir yiğit bir memleketi kurtarır. Bu parti Recep Gürkan'ın babasının değil, Muharrem İnce'nin babasının değil, Kemal Kılıçdaroğlu'nun babasının değil. Bu parti, Atatürk'ün bize armağan etmiş olduğu bir parti. Geçmişte hangi partiye oy verirseniz verin, bugün birleşme zamanı, bugün bir olma zamanı."

Anahtar Kelimeler
    Çarşamba, 12 Mart 2014 14:53

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica