Gökhan Günaydın: "CHP 90 yıllık bir çınardır"

Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde Belediye Düğün Salonu'nda belediye başkan adayı tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, kimseye yoksulluğu paylaşın demediklerini, tam tersine "Türkiye daha çok üretsin, hakça paylaşsın, varlığı paylaşsın" dediklerini belirtti.

"Ayrı gayrı olmasın, bölünmeyelim ve birlik içerisinde olalım" dediklerini aktaran Gökhan Günaydın, telefonların dinlenmediği, insanların fişlenmediği ve arşivlenmediği, herkesin özgür biçimde yaşadığı Türkiye vaat ettiklerini ifade etti.
"Ben bu çağrıyı sadece CHP'ye oy vermiş vatandaşlarımıza mı yapıyorum? Hayır" diyen Gökhan Günaydın, şöyle konuştu:
"CHP, 90 yıllık bir çınardır ve bu koca çınarın gölgesi altında dinlenmeye, huzur bulmaya, mutlu yaşamaya, Türkiye’deki 76 milyon yurttaşımızın tamamına yer açıyoruz. Milyonlarca köylümüze, 5 liradan mazot vermesine daha ne kadar tahammül edecekler. Litresi 5 lira olan mazottan aldıkları vergileri işte bu şekilde devleti soyarak ceplerine indiriyorlar. Bütün bu tablonun içerisinde bıkmadan, usanmadan, yurttaşlarımızın tamamına derdimizi anlatarak CHP’yi iktidar yapacağız. 30 Mart günü görevimiz bitmiyor, biz bunların üzerinde çürüdüğü ağacı kökünden sallayacağız. Çürükler teker teker toprağa düşecek. CHP bayrağını merkezi hükümete dikeceğiz."

CHP Bilecik İl Başkanı Çağatay Karaahmet ile Belediye Başkanı ve adayı Vedat Kazıcı'nın konuşmalarının ardından belediye ve il genel meclisi üyelerinin tanıtımı yapıldı.

    Pazar, 02 Mart 2014 11:28

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica