Adnan Keskin: "Yerel seçimler, önemli bir toplumsal sınav olacaktır"

Seçim çalışmaları çerçevesinde Denizli'nin Sevindik Mahallesi'nde halka hitap eden Adnan Keskin, 30 Mart seçimlerinin, sadece yerel seçim olmadığını ifade etti.


"Yerel seçimler, Cumhuriyet'in kurucu iradesinin yaşaması açısından çok önemli bir toplumsal sınav olacaktır” görüşünü dile getiren Adnan Keskin "Yolsuzluğu, yoksulluğu ve yasakları, ortadan kaldıracağız. Türkiye insanının daha özgür yaşaması için gayret sarf edeceğiz. 'İnançlarımızın gereğini yerine getireceğiz' diye iktidara gelen AK Parti'nin devletin güvenlik güçlerini korku jeneratörüne çevirdiği bir ortamda, siyasetimiz, bir üslup gerilimine sürüklendi" diye konuştu.

Adnan Keskin, şöyle devam etti:
"Fırsat düşkünü iktidar, HSYK yasası daha Resmi Gazete'de yayınlanmadan, HSYK'yı AK Parti’nin şube müdürlüğüne dönüştürecek atamalar yapıyor. Öyle bir Başbakan ki tarihimizde ne varsa onları karartıyor. Toplumu kandırabilmek için onur günlerimizi, simge günlerimizi yok farz ederek, bir toplum yaratılmaya çalışılıyor. Öyle bir Recep Tayyip Erdoğan var ki tarihte kalmış acılarımızı, kabuk bağlamış yaralarımızı kaşıyarak, iktidarda kalmaya çalışıyor."

    Pazartesi, 03 Mart 2014 10:17

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica