Çanakkale Milletvekili Soydan, Gelibolu ve Ayvacıklıların dertlerine ortak oldu

Çanakkale Milletvekili Serdar Soydan, Gelibolu ve Ayvacık’ı ziyaret ederek halkın sorunlarına ortak oldu.


Çanakkale Milletvekili Soydan ziyaretleri hakkında şu açıklamalarda bulundu; “Yerel seçimler öncesi ilçeler ve köyler ziyaret programlarımız çerçevesinde partililerimiz, vatandaşlarımız ve sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmaya devam ettik.

02 Ocak 2014 tarihinde Gelibolu merkezinde örgütümüzü ziyaret ederek yerel seçimler öncesi değerlendirmelerde bulunduk. İlçe merkezimizde partililerimiz ile birlikte son siyasal gelişmeler doğrultusunda yapacağımız çalışmaları konuştuk. Daha sonra örgütümüzle birlikte esnaf ve kahvehane ziyaretleri yaparak vatandaşların sorunlarını dinledik. Türk Harb İş sendikası Gelibolu şubesini ziyaret ederek çalışanların sorunlarını ve çözüm yolları konuştuk. Daha sonra örgütümüzle birlikte Bakırköy ve sütlüce köylerine giderek üreticinin, çiftçinin, köylünün dertlerine ortak olduk.3 Ocak 2014 tarihinde ise Ayvacık’da örgüt yöneticilerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte olduk. Ayvacık’ta esnaf ve gençleri dinlemenin ardından Ayvacık Bektaş, Koruoba, Korubaşı ve Behram (Assos) köylerine giderek üreticilerimizin sorunlarını dinledik dertlerini paylaştık.

2 günlük ilçe ve köy ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızdan aldığımız en önemli izlenim şu: “Hükümetin yolsuzluk, rüşvet ve kayırma çamurunda debelenmesi ve hukuk ilkeleri dışına çıkarak yolsuzlukları ortaya çıkaranları cezalandırma politikaları vatandaşlarımızın hükümete, AKP ye olan güvenini bitirmiş… Vatandaşlarımız yolsuzluk ve rüşvete kim bulaşırsa bulaşsın cezalandırılmasını ve yargıda hesap vermesini istiyor’

Temiz ve şeffaf bir Türkiye, aydınlık günler hedefi için halkla birlikte, halkın iktidarına yürüyüşe devam.”

    Pazartesi, 06 Ocak 2014 16:45

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica