CHP Yerel Yönetimler Eğitimi veren eğitmenler ödüllendirildi

Son 6 ayda 60 eğitmen 53 eğitim programında bu güne kadar 11 bin 500 yerel yönetime aday katılımcı eğitim aldı. Bu sayının eğitim programı sonuna kadar 13 bine ulaşması bekleniyor.

CHP Yerel Yönetimler Seçimi Aday Adayları Eğitimi programlarında görev alan eğitmenlere, Ankara’da düzenlenen bir törenle Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı tarafından plaket verildi.

CHP Parti Okulu’nun eski milletvekilleri, belediye başkanları, bürokrat ve akademisyenlerden oluşan eğitmenleriyle yemekte buluşan Perihan Sarı, genel başkan yardımcısı Nihat Matkap’ın da katılımıyla plaket töreni düzenledi.

Genel Başkan Yardımcısı Sarı törende yaptığı konuşmada; “Parti okulumuzda sürmekte olan eğitimlere gönüllü olarak katkıda bulunan siz değerli eğitmenlere şükran borçluyuz. Partili olma bilinciyle geceli gündüzlü yoğun programlara verdiğiniz desteğin bir plaketle anılarınızda yer almasını istedik. Hepinize buraya geldiğiniz için teşekkür eder, partim ve yol arkadaşlarım adına yaptığınız katkı nedeniyle şükranlarımızı sunmak isterim” dedi.

3 Haziran 2013 tarihinde başlayan ve 11 bin 500 aday adayının eğitimlerini gerçekleştiren,  60 eğitmen, 53 eğitim programında görev aldı.

Yerel seçimlerde aday olan Belediye Başkanları dışında herkesi kapsayan eğitim programı 13 Bine yakın aday ve aday adayı katılmış olacak.

Eğitim programlarına başvuran 13 bine yakın aday adayını kapsayarak sürecek.

    Pazartesi, 02 Aralık 2013 17:56

Bağlantılı Konular