CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığı’nda çalışmalarını tamamlayan PM 295 Belediye Başkan Adayına onay verdi

Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Sözcüsü Koç yerel seçimlere CHP adayı olarak katılacak olan 295 aday adayının durumunun da ayrıntılı olarak değerlendirildiğini ve  adaylıklarının  kesinleştiğini açıkladı.

Yerel seçimlere katılacak 295 CHP belediye başkan adayının isimleriyle aday olacaklar yerler şöyle :

CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adana-Feke     HÜSEYİN AYDOĞDU

Karaisalı    İLHAN ŞAHİN

Kozan    MEHMET BÜYÜKYILMAZ

Saimbeyli   MEHMET CENGİZ

Adıyaman- İl Merkezi    ZEYNEL BAKIR

Belören Beldesi    AHMET BAKIR

Harmanlı Beldesi    AHMET DEĞİRMENCİ

Kömür Beldesi   FETHİ YUKA

Pınarbaşı Beldesi   MEHMET ALAN

Şambayat Beldesi   NECDET ARICI

Yaylakonak Beldesi   HASAN KARAKAYA

Afyonkarahisar İl Merkezi   MEHMET ECER

Başmakçı    HALİL ÖZCAN

Çobanlar   BEYTULLAH CİHAN

Dazkırı    İSMAİL TAYLAN

Evciler   SAİM ÖZER

İşcehisar   MEHMET YILMAZ

Sinanpaşa    MUSTAFA GÜZEL

Sultandağı   OSMAN ACAR

Ahmetpaşa Beldesi   MEHMET KARAKOÇ

Davulga Beldesi    ÖMER BARIN

Dereçine Beldesi     ŞEMSETTİN ŞAMPİYON

Gazlıgöl Beldesi     MEHMET KIRKPINAR

Işıklar Beldesi      HABİP KİREZ

Kocaöz Beldesi     ÖMER BOZYÖRÜK

Taşoluk Beldesi     HÜSEYİN GÜR

Yaylabağı Beldesi    SELAHATTİN AKSEKİ

Yeşilçiftlik Beldesi    ZEKERİYA ÖLMEZ

Amasya -Merzifon        ALP KARGI

Ankara -Akyurt      GÜRSEL KIRANOĞLU

Bala    MÜSLİM ÇOŞAR

Beypazarı    ABDULLAH ÖZDEMİR

Evren      EMRULLAH EREN

Gölbaşı   ERCAN ŞİMŞEK

Haymana    CELAL ÇETİN

Kalecik     NEVZAT ŞAHİN

Antalya -Alanya     ŞEFİK TÜRKTAŞ

Döşemealtı     TURGAY GENÇ

Elmalı  MEHMET TUFAN

Finike   ÖMER ÇIRPAR

Kaş       ALİ İHSAN BENLİ

Kemer  UMUT GÜNEŞ

Manavgat    ŞÜKRÜ SÖZEN

Serik  MUHAMMET KONUR

Artvin - Ardanuç       YILDIRIM DEMİR

Arhavi     MUSA ULUTAŞ

Hopa    TURAN KASIMOĞLU

Yusufeli     ZAFER ATALAY

Balıkesir - Burhaniye      FİKRET AKOVA

Edremit     KAMİL SAKA

Erdek       HÜSEYİN SARI

Manyas    TANCAN BARÇIN

Savaştepe     TURGAY YÜKSEL

Sındırgı   ÖZGÜR ERTUĞRUL

Susurluk      TAHSİN BOZOĞLU

Bilecik-Gölpazarı    VEDAT KAZICI

Yenipazar      MEHMET ÜNAL

Dodurga Beldesi SELİM TEMEL

Bolu-İl Merkezi     MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU

Dörtdivan    İLYAS ÖZALP

Kıbrıscık      DOĞAN DAĞ

Mengen    TURAN BULUT

Gökçesu Beldesi    ATİLLA ATEŞ

Taşkesti Beldesi     SELAMİ GÜRCAN

Burdur- İl Merkezi    ALİ ORKUN ERCENGİZ

Altınyayla  MUSTAFA SAYIN

Çavdır    MUSTAFA YÜCEL

Çeltikçi     RAMAZAN AYDIN

Tefenli   HAMDİ ERATALAY

Yeşilova   NURİ ÖZBEK

Çanakkale-Ayvacık    ENGİN ÖZERDEM

Bayramiç     İSMAİL SAKİN TUNÇER

Biga    İSMAİL IŞIK

Eceabat   HALİL DUYMAZ

Gelibolu   MÜNİR MUSTAFA ÖZACAR

Evreşe Beldesi    METİN PAŞALI

Geyikli Beldesi   ERCAN YILMAZ

Karabiga Beldesi     MUZAFFER KARATAŞ

Kavakköy Beldesi    NECATİ KOPÇA

Kepez Beldesi   Ö. FARUK MUTAN

Küçükkuyu Beldesi   CENGİZ BALKAN

Çankırı-İl Merkezi       TANER KARAGÖZ

Ilgaz   MUZAFFER ÇAVDAR

Kızılırmak  BİLAL DURMAZ

Kurşunlu    CİHAT IŞIK

Şabanözü    AHMET ALPAY

Çorum- Kargı    HİLMİ SARIKAYA

Oğuzlar    ORHAN ATEŞ

Osmancık   ALAATTİN UĞUR

Sungurlu    CEMİL ÇOBANER

Aşdağul Beldesi DURSUN UZUNCA

Denizli-Acıpayam     İLHAN ÖZCAN

Beyağaç    RAMAZAN İRİOĞLU

Çameli   ÖZDEMİR ÖZDEMİR

Güney   NUSRET ERAYDIN

Edirne- Havsa   OĞUZ TEKİN

Lalapaşa   AYHAN GÜNAY

Meriç   EROL DÜBEK

Süloğlu   MEHMET ORMANKIRAN

Beğendik Beldesi  MUHAMMET ÖRNEK

Esetçe Beldesi   İBRAHİM ÖRS

Kırcasalih Beldesi    SUAT KARAKAŞ

Yenikarpuzlu Beldesi   BİLGİN ATLI

Yenimuhacir Beldesi RECEP ORDU

Erzurum-Çat   ARİF KILIÇ

Gaziantep- İslahiye   MUSTAFA KÖSE

Karkamış  METİN GÖĞEBAKAN

Giresun-İl Merkezi   KERİM AKSU

Bulancak   FATMA KARAİBRAHİM CANİK

Espiye   GÖKMEN MEMİŞ

Eynesil   NİHAT GÖKALP

Görele   FİKRİ BİLGE

Keşap    METİN ÖZTÜRK

Piraziz   HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU

Şebinkarahisar     OKTAY ALP

Tirebolu    BURHAN TAKIR

Yağlıdere   KADEM ÖZBAY

Ören Beldesi   BEKİR ASLAN

Soğukpınar Beldesi    İBRAHİM AKGÜN

Gümüşhane   İl Merkezi    CEM KÖKSAL

Kelkit   ALİ ÇETİN ÖZDEMİR

Şiran   SERVET KILIÇ

Hatay-Antakya  RAMİZ PARLAR

Kumlu   EKREM BALDIRAN

Samandağ   MİTHAT NEHİR

Isparta -İl Merkezi       LÜTFİ ÇAKMAKCI

Aksu   ALİ KAYA

Eğirdir    ADEM KAYAN

Gönen       HÜSEYİN KAYA

Keçiborlu   TURGUT SOYKAN

Sütçüler    MEHMET SARIŞAHİN

Yenişarbademli  MUSTAFA ERDEM

Güneykent Beldesi    EYÜP ERSOY

Hüyüklü Beldesi   HASAN HÜSEYİN SOMUNCU

Sarıidris Beldesi    HÜSEYİN PALA

Savköy Beldesi  İBRAHİM KAYKAÇ

Senir Beldesi    DURMUŞ DURAK

Mersin-Mut   ASLAN KÜÇÜK

Kars-Arpaçay     ENVER AKKAYA

Sarıkamış   YAVUZ BİLDİK

Selim   BURHAN ŞENTÜRK

Susuz  ALİ YEĞİN

Kastamonu -Abana  ŞEVKET YAZGAN

Daday    HASAN FEHMİ TAŞ

Pınarbaşı    KEMAL SOMUNCU

Seydiler    ESAT BODUR

Taşköprü   RAŞİT TÜLÜ

Kırklareli-Pınarhisar   MUSTAFA CİNGÖZ

Vize  ERCAN ÖZALP

Büyükkarıştıran Beldesi ERTUĞRUL ÇAMLICA

Evrensekiz Beldesi     MUSTAFA NALBANT

İğneada Beldesi  TAHİR IŞIK

İnece Beldesi   ŞAHABETTİN VARDAR

Karahalil Beldesi   GÜRKAN GÜNDAĞ

Kavaklı Beldesi    İNCİ TUNÇ

Kaynarca Beldesi   SERDAR TÜRKER

Üsküp Beldesi    ZEKİ SAYİN

Kırşehir-Akpınar   MEHMET AKAT

Boztepe  MURAT DALGALI

Kocaeli-Başiskele   AYSUN KILINÇ

Çayırova    TİMUR KOÇ

Darıca  C. GÜÇER HAMŞİOĞLU

Derince    HAKAN SAVAŞ

Dilovası   ERCAN DALKILIÇ

Gölcük   TURAN DUMLU

İzmit   M. SEFA SİRMEN

Karamürsel   MUSTAFA ASIM UĞURLU

Kartepe   YAŞAR SÖNMEZ

Körfez    REŞAT BAŞAR

Konya -Akören    ALİ FINDIK

Beyşehir   FİKRİ TOKGÖZOL

Derbent   İSMAİL FİDAN

Hüyük   AHMET REFİK ŞENÖNDER

Karapınar   AHMET SEZER

Meram    LATİF ÇAĞIR

Selçuklu   HÜSEYİN YAĞCI

Tuzlukçu   NURETTİN AKBOĞA

Kütahya-Altıntaş    SITKI YÜZÜAK

Malatya-İl Merkezi    HAKAN İNCİ

Arapgir  HÜSEYİN AKŞAHİN

Arguvan  MEHMET KIZILDAŞ

Doğanşehir  İBRAHİM KARAMAN

Doğanyol  ABDULLAH BAYRAM

Kale  ŞEFİK İPEK

Yeşilyurt  HULUSİ PORGALI

Manisa-Şehzadeler    MUSA SEMİH BALABAN

Yunusemre    ALİ ARSLAN

Demirci    ŞERİF AKMEŞE

Gördes   HÜSEYİN TOKUÇ

Saruhanlı  MUHARREM EKİCİ

Selendi  MEHMET CIMIK

Soma  BAHRİ YILMAZ

K.Maraş-Andırın  NAİM ÇETİN

Ekinözü  FATİH VİCDAN

Nurhak  AHMET AKKUŞ

Pazarcık  KAMİL DALKARA

Mardin-Dargeçit   MUSTAFA BULUT

Muğla- Seydikemer   ALİM KARACA

Bodrum   MEHMET KOCADON

Kavaklıdere  MEHMET KEMİKSİZ

Köyceğiz  SALİH ERBAY

Nevşehir - İl Merkezi  SERKAN SAĞLAMER

Çalış Beldesi   ALİ TEMİZ

Özkonak Beldesi  AHMET UYULUR

Uçhisar Beldesi    İBRAHİM DAĞTEKİN

Niğde  Çiftlik  YUSUF ÖCAL

Aktaş Beldesi   YAŞAR ÇAMUR

Bağlama Beldesi   MUAMMER AVŞAR

Bozköy Beldesi  YALÇIN TEKELİ

Divarlı Beldesi  SAMİ ÇAKMAK

Gümüşler Beldesi  ŞABAN BAYRAKTAR

Karaatlı Beldesi  EROL YILMAZ

Karakapı Beldesi  RAMAZAN ERTANE

Kemerhisar Beldesi  BEYTULLAH KİRAZCI

Kiledere Beldesi  ABDURRAHMAN DEMİRBAŞ

Konaklı Beldesi  ERDAL ALTIN

Yeşilgölcük Beldesi  HAKKI ŞENGÜL

Ordu- İl BŞB    SEYİT TORUN

Gölköy   RECEP KARAAHMETOĞLU

Gülyalı  AHMET CÖRÜT

Korgan   TURAN ATEŞ

Kumru   İHSAN CAYAK

Ulubey   SAMİ TORUN

Rize-Hemşin  BAŞAR CUMHUR

Samsun-Alaçam  RASİM ŞAHİN

Asarcık  BÜLENT BASKIN

Atakum   METİN BURMA

Bafra  KEMAL ÜNLÜ

Çarşamba  SİNAN YAŞAR

Kavak  MUHİTTİN ŞAHİN

Tekkeköy HAYATİ TEKİN

Terme  SALİH BORA MUTLU

Yakakent   BURHAN BAYRAKDAR

Siirt-Pervari  ŞEVKİ BEYTEKİN

Sinop- İl Merkezi  BAKİ ERGÜL

Ayancık  SEYHAN SARISOY

Dikmen  SAİM İSTANBULLU

Erfelek   MUZAFFER ŞİMŞEK

Gerze  OSMAN BELOVACIKLI

Sivas-İl Merkezi  GÜLÜMSER HEPER

Gemerek  FİKRET SAVAŞ

Şarkışla  KADİM ÖZTÜRK

Zara  HÜSAMETTİN GÜRSOY

Çepni Beldesi  HURŞİT İMREN

Deliilyas Beldesi  HAYATİ AKBULUT

Tokat-Niksar  YASEMİN YILDIRIM

Pazar  HALİL İBRAHİM DOĞAN

Gölgeli Beldesi SALİH AYKURT

Trabzon-Beşikdüzü  RAMİS UZUN

Düzköy  ABİDİN ÇELİK

Maçka ERTUĞRUL GENÇ

Tonya  HASAN KALYONCU

Tunceli- Çemişgezek  AHMET ŞADAN ERSOY

Mazgirt  HAYDAR DOĞAN

Nazımiye  CAFER KIRMIZIÇİÇEK

Akpazar Beldesi CEMAL BULUT

Uşak -Banaz  TAHSİN ERDEM

Eşme AHMET YILDIRIM

Karahallı  NİHAT SÜZEK

Ulubey  ALİ RIZA ADA

Yozgat-Çandır BÜLENT ORHAN

Çayıralan ÇAKMAK ÇETİN

Bahadın Beldesi DİLAVER ÖZCAN

Aksaray-İl Merkezi DOĞAN KOŞAR

Ağaçören NEVZAT AYDIN

Demirci Beldesi METİN BOZLAK

Sağlık Beldesi FİKRET İŞERİ

Selime Beldesi SEZER ÖZDEMİR

Taşpınar Beldesi CİHAN YÜKSEL

Yeşiltepe Beldesi TAHSİN ÇELİK

Karaman-İl MERİH ÜNVER

Göktepe Beldesi OSMAN TALAY

Kazancı Beldesi UĞUZ TEKİN

Kırıkkale -Keskin  HAŞMET AYTAÇ

Sulakyurt TARIK KAYA

Yahşihan OSMAN ERSAYAR

Bartın- Kozcağız Beldesi ESAT BİLSİN

Yalova-Armutlu ABDULLAH GENCER

Çınarcık  AVNİ KURT

Çiftkikköy METİN DAĞ

Kaytazdere Beldesi ALİ KANGAL

Koru Beldesi KAMİL YAMAN

Subaşı Beldesi MUSA KUŞ

Karabük -Ovacık ÜNAL GÜLEN

Kilis -Polateli MUSTAFA POLAT

Osmaniye -İl Merkezi HAYDAR AKTÜRK

Bahçe HÜLYA SAĞLAM

Düziçi ALPER ÖNER

Kadirli AYTUN GÜNDEŞLİOĞLU

Yarbaşı Beldesi MUSTAFA GÜZEL

Düzce-Akçakoca FİKRET ALBAYRAK

Çilimli CEMİL TINAZ

Yığılca BÜNYAMİN ŞAHİN

Beyköy Beldesi HİLMİ SAYAR

Konuralp Beldesi CEMAL ÖNENÇ

    Pazar, 03 Kasım 2013 16:21

Bağlantılı Konular