"Serap Eser'i İç Güvenlik Paketi için mi öldürdünüz?"

Son günlerde büyük tartışmalara yol açan İç güvenlik paketi ve Sümeyye Erdoğan ile ilgili ortaya atılan iddialar sebebiyle CHP Gençlik Kolları eş zamanlı eylem düzenledi. Sokağa çıkan gençler paketi ve iddiaları eleştirdi.

Devamını oku...

Gençlik Kolları 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarının nasıl karartıldığını halka anlatıyor

Ankara ve İzmir'de eş zamanlı gerçeklesen eyleme Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız da katıldı. Gençler trafikte bekleyen vatandaşlara ellerindeki broşürleri vererek hükümetin karartma çabalarına dikkat çekti.

Devamını oku...

Yıldız "Adliyelerde tiyatro değil, adalet tecelli etmelidir"

Hatay'da düzenlenen Gezi Parkı eylemlerinde hayatını kaybeden Abdullah Cömert'in ölümüne ilişkin tek sanığın yargılandığı davanın ilk duruşması ertelendi. CHP Gençlik Kolları Başkanı İrfan İnanç Yıldız duruşma sonunda açıklama yaparak bir tiyatro oynandığını kaydederek suç görüntülerle delilllerle belli. Tiyatro oyunu bırakılmalı adalet yerini bulmalı. Burası rol yapma yeri değil demokrasinin salonu olarak tarihe geçmelidir" dedi.

Devamını oku...

CHP gençliğinden AKP raporu

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanlığı hazırladığı ekonomi raporu ile AKP'nin dış politikalarını dar ve mezhepçi bularak, komşularla yaşanan sorunlar nedeni ile ülkenin borç ve işsizlik bataklığına sürüklendiğini kaydetti.

Devamını oku...

Düzce Belediye Başkanı protesto edildi

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız ve partililer, 650 bin TL'lik makam otomobili alan Düzce Belediye Başkanı AKPli Mehmet Keleş'i el arabasıyla protesto ederek istifasını istedi.

Devamını oku...

CHP'li gençlerden Şişecam işçilerine destek

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız, Mersin ve Adana Gençlik Örgütleriyle beraber Mersin Trakya Cam Sanayi A.Ş. fabrikasında greve giren işçileri ziyaret etti.

Devamını oku...

CHP'li gençlerden Ali İsmail'e karanfil

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız geçtiğimiz sene Gezi Direnişi sırasında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın Espark önünde bulunan heykeline karanfil bıraktı.

Devamını oku...

CHP'li gençlerden Erdoğan'a mektup

CHP Gençlik Kolları yarın 81 ilde Recep Tayyip Erdoğan'a Gezi eylemlerinde hayatlarını kaybeden gençleri hatırlatacak ve hesap soracak.

Devamını oku...

İrfan İnanç Yıldız'dan MYK değişikliğine ilişkin açıklama

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız'dan MYK'da yaşanan değişiklik hakkında açıklama geldi.

Devamını oku...

"Türkiye’nin bütün gençlerine sesleniyorum; sorunlarınız var biliyorum, çözümün adresi CHP’dedir"

”Küçük olsun benim olsun anlayışını asla ve asla benimsemeyeceksiniz, korkmayacaksınız, yürekli olacaksınız, kollarınızı bütün ülkenin gençliğine açacaksınız. ‘Büyük olacak, güçlü olacak, Türkiye’nin olacak’ diyeceksiniz.”

Devamını oku...

Yandex.Metrica