Gürsel Tekin, Göle Dayanışma Platformu gecesine katıldı

Esenyurt Göle Dayanışma Platformu ve CHP Esenyurt Belediye meclis üyesi Göleli adaylar tarafından Esenyurt Boy Davet Salonu'nda bir organizasyon düzenlendi. Göleliler Dayanışma Gecesine, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin de katıldı.

Gürsel Tekin yaptığı konuşmada, "CHP dönemi dışında hiç bir Ardahanlı hükümete yer almadı. Neden Ardahan'dan bir bakan çıkmıyor.Ardahan'da,Kars'ta ve Iğdır'da devlet binaları bile kapanıyor. Oturup düşünmemiz lazım. Eğer İstanbul'daki üç belediye başkan adayı hemşerimiz kazanırsa Ardahanlı bakanımızda olur, siyasetçilerimizde olur. Çetin Çapan'ı önce Allah'a sonra size emanet ediyorum. Eğer İstanbul'daki belediyeleri kazanırsak Göle Belediyesi ile kardeş belediye yapacağız. Ayrıca Nevruz bayramınızı kutluyorum” dedi.

Gürbüz Çapan ise, "Esenyut'u beraber yöneteceğiz. Ben hiç bir Esenyurtlunun yüzüne bakamayacak hiç bişey yapmadım. Bütün Esenyurtluların yüzüne gönül rahatlığıyla bakıyorum. Sizler ya beni toprağa vereceksiniz yada elimde tutacaksınız. Çetin Çapan sadece benim kardeşim değil hepinizin kardeşidir. Ardahanlılar odunu bile adam eder Necmi Kadıoğlu dışında. Esenyurt Belediyesi borç batağında.Belediye borçlarına karşılık Hastaneyi devlete verdi.Göleliler Gürsel Tekin’e sahip çıksın" dedi.

Haber: Ardahan Aktüel

    Cuma, 21 Mart 2014 19:40

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica