Gürsel Tekin, Gençlik Kolları'na katılan üyelere rozet taktı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP Gençlik Kolları'na yeni katılımlar için, 16 Mart Pazar günü geldiği İzmir'in Foça ilçesinde, coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

Gürsel Tekin, CHP Foça Belediye Başkan Adayı Gökhan Demirağ'a destek istedi. Gürsel Tekin; "Gökhan Demirağ'ı sizlere emanet ediyorum."dedi. Gürsel Tekin'in Foça ziyareti, CHP Foça Gençlik Kolları'na katılan 138 yeni üyeyi temsilen, bazı gençlere parti rozeti takması ile başladı.

Foça Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilen ve miting havasına dönüştürülen törene; CHP Foça İlçe Gençlik Kolu Başkanı Oktay Kaya, İzmir İl Gençlik Kolu Başkanı İbrahim Soydan ve CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız ile CHP Foça İlçe Başkanı Günal Biçer'de katıldı.

Foça Belediye Başkanı ve CHP Foça Belediye Başkan Adayı Gökhan Demirağ'ın ardından kürsüye gelen Gürsel Tekin, konuşmasına; "Bu seçim bizim için yerel seçim değil genel seçim." diyerek başladı. Gürsel Tekin; "Ayın 30'unda AK Parti'ye hak ettiği dersi vereceğiz. Bir kereye mahsus, birlik için, Türkiye coğrafyasında ne kadar yakınınız varsa, ne kadar akrabanız dostunuz varsa, birer tane oyunu rica edeceksiniz bu dönem." dedi.

Gürsel Tekin, yayın politikası nedeniyle; TRT ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a yüklendi ve "TRT için elektrik faturalarından kestiğiniz paralar, yedi sülalenize haram olsun." dedi.

Foça'dan sonra Bağarası beldesinde, vatandaşlara hitap eden Gürsel Tekin'e, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Haber: Ege'nin Sesi

Anahtar Kelimeler
    Pazartesi, 17 Mart 2014 16:04

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica