Gürsel Tekin, Levent Piriştina ile birlikte Buca'da

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, partisinin genç belediye başkan adayı Levent Piriştina ile Buca turu yaptı. Merhum Ahmet Piriştina’nın büyüdüğü evi de ziyaret eden Tekin, Bucalıların yerel seçimde hata yapmayacağına inandığını belirterek, “Levent Piriştina’yı Bucalılara emanet ediyoruz” dedi.   

    
Piriştina ve Tekin, Yaylacık ve İnönü mahalleleri ile Kasaplar Meydanı'nı gezdi. Vatandaşlarla sohbet eden Piriştina ve Tekin'e CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan Yıldız da eşlik etti. CHP'nin iktidar yürüyüşünün hızlandığını belirten Gürsel Tekin, Bucalılardan yerel seçimde destek istedi.

30 Mart seçimlerini "Türkiye'nin dönüm noktası" olarak adlandıran Gürsel Tekin, "İzmir bizi yanıltmadı, yanıltmayacak. Buca'nın da CHP iktidarını sürdüreceğine inanıyoruz. Genç, dinamik, pırıl, pırıl bir belediye başkan adayı ile göreve ve hizmete talibiz. Efsane Başkan Ahmet Piriştina'nın yadigarı Levent Piriştina'nın Buca'da çok önemli işler yapacağına inanıyoruz" diye konuştu. Gürsel Tekin ve Levent Piriştina daha sonra Ahmet Piriştina'nın doğup büyüdüğü Vali Rahmi Bey Mahallesi 119 sokakta bulunan evini de ziyaret etti.


Haber: Ege'de Sonsöz

    Pazartesi, 17 Mart 2014 14:11

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica