Gürsel Tekin'den MİSİAD'a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Milliyetçi İş Adamları ve Sanayicileri Derneği'ni (MİSİAD) ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Milliyetçi İş Adamları ve Sanayicileri Demeği (MİSİAD) Genel Başkanı Feridun Öncel'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Günsel Tekin'e, Feridun Öncel Başkanlığındaki MİSİAD Kurucular Kurulu Üyeleri, Halit Zorba, Kemal Aykaç, Abdullah Durkut. Altuğ Çankaya, Baran Gürsoy, Mustafa Baki Ayan, Cemal Aykaç, Özgür Kılıç, Bilgehan Okumuş ev sahipliği yaptı.

Türkiye gündemi ve sivil toplum kuruluşları ile ilgili görüşlerini belirten CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Toplumumuzun gelişmesi adına sivil toplum kuruluşlarına gereken önemin verilmesi gerekir.Bu kurumlar proje üreten, sorunlara çözüm arayan, bilimsel araştırmalar yapan, hizmet eden ve banşçıl bir yapıya sahiptir." dedi.

İktidarların gelip geçici,kalıcı olanların ise sivil toplum kuruluşları olduğuna vurgu yapan Tekin, "Bizde her zaman sivil toplum kuruluşlarıyla istişare halinde olacağız." diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başkan Feridun Öncel'e ve ekibine başanlar diledi.

Milliyetçi İş Adamları ve Sanayicileri Demeği (MİSİAD) Genel Başkanı Feridun Öncel de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.
Öncel, MİSİAD'ın Türkiyenin ekonomik ve sosyal hayatına milli bir soluk olacağını, makro ve mikro bütün planlarda milli olma hassasiyetini ortaya koyacağını ifade etti. MİSİAD'ın herhangi bir siyasi partinin değil, milli duygu ve hassasiyetleri ön planda tutan, mukaddesatlarını her türlü ticari faaliyetin önüne koymuş tüm iş adamları ve sanayicilerin hizmetinde olacağını belirten Öncel, MİSİAD'ın ortaya koyduğu kurucular kurulu protokolü ve projeleriyle birlikte kamuoyunda ve iş dünyasında büyük bir kabul gördüklerini söyledi.

Haber: Anayurt

Anahtar Kelimeler
    Çarşamba, 02 Temmuz 2014 10:06

Bağlantılı Konular