Seyfettin Başkan ödülünü Gürsel Tekin’in elinden aldı

ÇTN Ajans sahibi Çetin Yılmaz’ın ev sahipliğini yaptığı gecede CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin en çok gündem yaratan milletvekili ödülünü alırken İşadamı Seyfettin Başkan ise en güvenilir firma sahibi olarak ödülünü aldı.

Alternatif Doğuş Gazetesi tarafından düzenlenen 'yılın en'leri ödül töreni geçtiğimiz haftalarda Avcılar Hilton Oteli’nde gerçekleştirildi. ÇTN Ajans sahibi Çetin Yılmaz’ın ev sahipliğini yaptığı gecede CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin en çok gündem oluşturan milletvekili ödülünü alırken, alırken İşadamı Seyfettin Başkan ise en güvenilir firma sahibi olarak ödülünü aldı.

En güvenilir firma sahibi Seyfettin Başkan
Gecede ödül alan isimlerden olan Seyfettin Başkan, ödülü tüm arkadaşları adına aldığını belirtti. Ödülü CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin Tarafından verildi.

Ödül töreni sonrası konuşan Başkan, “Ödülü CHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Gürsel Tekin tarafından almasının anlamlı buluyorum ve İnşaat üzerine kurduğumuz firmamız arkadaşımızla birlikte hizmet veriyoruz. Firmamız güvenilir bir ortama sahip, müşterilerimizin oylarıyla bizi ödüle layık gördüler. Bu ödüle karşılık biz de ilerleyen zamanlarda çok büyük kuruluşlar kurarak çok daha ileriye gideceğimizin sözünü veriyoruz. Onca işi ben tek başıma yapmadım, o yüzden bu ödülü tüm arkadaşlarım adına alıyorum” diye konuştu.

Haber: Yurt Haber

Anahtar Kelimeler
    Salı, 18 Haziran 2013 12:32

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica