Tekin'den Hisarcıklıoğlu'na sert tepki

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Halk TV canlı yayınında sıcak gündemi değerlendirdi.

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'ye yönelik tepkileri sert bir dille eleştirdi.

Haram medya vurgusu
CHP'li Tekin, bugün manşetlerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan bazı gazeteler için ''Devletin parasıyla, rüşvetle kurulan gazeteler bunların hepsi haram medyadır'' dedi.

"Bizi bu zalimlerden kurtarın diyorlardı"
CHP'li Tekin, TOBB Genel Kurulunda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerine cevap TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'na ise çok sert yanıt verdi.

İşte CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in açıklamaları;
"Cumhurbaşkanı çıkacak herşeyi konuşacak hiç ses çıkartmayacaksınız. Ana muhalefet liderinin konuşmasına ise AKP Sözcüsü gibi cevap vereceksiniz bu asla kabul edilemez. Bizleri ziyarete geldiğinizde ''Bizi bu zalimlerden kurtarın diyen siz değil miydiniz?'' Anayasayı tanımıyorum diyen, Cumhuriyet'in değerlerini ayaklar altına bir zihniyete karşı en ufak bir tepki veremiyorsunuz. Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır.

TÜSİAD'a bakın biraz örnek alın, Sayın Genel Başkanımızın söylediği sözlerini sonuna kadar destekliyoruz. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu şiddetle kınıyorum."

Haber: Gerçek Gündem
 

Anahtar Kelimeler
    Perşembe, 12 May 2016 11:40

Bağlantılı Konular