Gürsel Tekin'den CHP'li gence: Yalnız değilsin!

Batman AKP Kadın Kolları üyeleri ve AKP'liler, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile ilgili söylediği sözlere tepki için Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunan CHP İl Başkanlığı'na yürüyerek siyah çelenk bıraktı. AKP'lilerin bıraktığı çelengi CHP Batman Gençlik Kolları üyesi Sinan Yaşar tek başına kaldırmak isteyince AKP'liler tehditler ve küfür savurarak CHP'li gencin üzerine yürüdü. Yaşanan gerginlik, polislerin araya girmesiyle sonlandı. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin de Sinan Yaşar'ı arayarak "Gözlerinden öpüyorum yalnız değilsin" diyerek tebrik etti.


CHP'liler cenazeye gitmişti
CHP Batman İl Örgütü üyeleri, CHP Batman İl Başkanı Adnan Yaşar'ın yakınının cenaze törenine katılmıştı. CHP'lilerin cenaze töreninde olmasından dolayı CHP Batman İl Başkanlığı boştu.

Batman'da AKP'li grup CHP il binası önüne kadar, siyah çelenkle yürüdü. Grup daha sonra CHP il teşkilatının bulunduğu apartmanın önüne siyah çelenk bıraktı.

CHP binasının balkonunda bulunan CHP Batman Gençlik Kolları üyesi Sinan Yaşar, "Çelengi buradan alın yoksa, çöpe atacağım" diyerek AKP'liler'e tepki gösterdi.

Daha sonra aşağı inen CHP'li Yaşar, siyah çelengi almaya çalışınca AKP'liler tehditler ve küfür savurarak CHP'li gencin üzerine yürüdü.

Sözlü tartışma polislerin müdahalesi ile büyümeden sonlandı. AKP'liler, eylemlerinin ardından bölgeden ayrıldı.

CHP'li Tekin Yaşar'ı aradı
Öte yandan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin de Sinan Yaşar'ı arayarak "Gözlerinden öpüyorum yalnız değilsin" diyerek tebrik etti.

Haber: Önce Halk

    Cuma, 08 Nisan 2016 09:45

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica