Tekin: Yandaş medyanın yalanları yeni değil

 

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "CHP'nin 11 ilde milletvekili aday adayı yok" açıklamalarına cevap verdi.

Türkiye seçim sürecine girerken, medya da safını bir kez daha belirledi. AKP'nin iktidarda kalması için her yolu mübah gören yandaş medya, muhalefeti karartma kampanyasından vazgeçmiyor. CHP'nin "Türkiye'nin her yerinde aday adaylarımız var " açıklamasına rağmen, AKP medyası, CHP'nin bazı illerde adayının olmadığı yönünde haberler yapmaya devam ediyor.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, yandaş medyanın asılsız haberlerine cevap verdi. Tekin, www.gercekgundem.com'a konuştu.

"CHP'yi itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar"
Gazeteci ve gazeteciliğin görevinin halka doğru bilgiyi ulaştırmak olduğunu vurgulayan Gürsel Tekin, "Kirli medyanın palavralarını ve yalanlarını şiddetle kınıyorum" dedi. CHP'nin 81 ilde aday adayının olduğunu yineleyen Tekin, "Bırakın aday azlığını, CHP'de aday fazlalığı var. Şırnak'tan Bayburt'a, Erzurum'dan Hakkari'ye kadar Türkiye'nin her ilinde milletvekili aday adaylarımız var. AKP'nin medyası CHP'yi sadece bugün karalamıyor. Yandaş medya yıllardır CHP'yi itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Bu yalanları yeni değil ki" diye konuştu.

Haber: Gerçek Gündem

Anahtar Kelimeler
    Pazartesi, 09 Mart 2015 12:41

Bağlantılı Konular