Gürsel Tekin Ege'nin gözyaşlarına dayanamadı

Ümraniye'de yaralı ve can kaybının yaşanmadığı yangından kurtulan Özgün Ege Ardıç'ın "Tabletim yandı" diye ağlamasını televizyon haberlerinde izleyen CHP Genel Sekreteri  Gürsel Tekin,  Özgün Ege Ardıç ve ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Elmalıkent Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi Meyveli Bahçe Sokak'ta bulunan 3 katlı bir apartmanın giriş katında önceki gün sabah saatlerinde çıkan yangın, üst kattaki dairelere de sirayet etti. Yaklaşık bir saat süren ve itfaiyenin müdahalesiyle söndürülen yangın, haberlere konu olurken, küçük bir çocuğun feryatları dikkatlerden kaçmadı.

Büyüklerin can derdinde olduğu anlarda küçük Ege de evlerinde kalan tableti için gözyaşı döküyordu. Küçük çocuğun gözyaşları tüm Türkiye'yi derinden etkiledi. İzlediği haberde Ege'nin gözyaşlarına şahit olan CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin de CHP Ümraniye İlçe Başkanı Zeynel Kızılkaya ile irtibata geçerek Ege ve Ardıç ailesini ziyaret etmek istediğini söyledi.

Aileyle irtibat kuran CHP Ümraniye İlçe Başkanı Zeynel Kızılkaya Gürsel Tekin'in kendilerini ziyaret etmek istediğini iletti ve ertesi gün ziyaret gerçekleşti. Partililerle birlikte yanan daireyi inceleyen Tekin, yangından etkilenen yurttaşlara geçmiş olsun dileklerini iletirken küçük Ege'yle de tanıştı. Özgün Ege ve ailesiyle bir süre sohbet eden Tekin'in Egeye bir de sürprizi vardı. Tekin, Özgün Ege'ye yangında zarar gören tabletinin yerine yenisini hediye etti.

Haber: Ülkede Haber

Anahtar Kelimeler
    Cumartesi, 03 Ocak 2015 14:19

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica