İhsanoğlu ve Tekin Sultangazi'de iftara katıldı

CHP ve MHP'nin de aralarında bulunduğu 5 partinin ortak Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Sultangazi'de sokak iftarına katıldı.   

Ekmeleddin İhsanoğlu,CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve Milletvekil Ramis Topal,Sedef  Küçük,Haluk İyidoğan,  Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu,Silivri Belediye Başkan Özcan Işıklar,Maltepe Belediye Başkan Ali Kılıç, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak ve CHP Sultangazi İlçe Başkanı Ali Boztaş'ın organize ettiği  Uğur Mumcu Mahallesi, 2278 Çarşamba Pazar Sokağı'nda verilen iftara 6 bin kişinin katıldığı iftar programına katıldı.İftar'dan önce Esnaf ziyaret yaptı yoğun ilgi gördü.

Sokağa gelişinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Gürsel Tekin ve İhsanoğlu'nu görüntülemek için mahalle halkı birbiriyle yarıştı. Ekmeleddin İhsanoğlu'nun, vatandaşlar tarafından  zafer işaretiyle selamlanması dikkat çekti. İhsanoğlu da kendisine sevgi gösterisinde bulunan mahalle sakinlerini selamladı.

İftar sofrasına oturduğunda da, gazetecilere, binlerce kişiyle birlikte iftara katılmanın büyük bir mutluluk olduğunu söyledi.

Haber: Cumhur Haber

    Pazartesi, 07 Temmuz 2014 12:42

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica